Перше вересня б’є по кишені батьків. У Івано-Франківську розпочалась “гаряча пора” шкільних ярмарків. Тож мамусі і татусі вирушають зі своїми дітьми по одяг та шкільне приладдя. У гаманець кладуть не менше тисячі гривень.
Кажуть - порівняно з 2009-им роком вартість екіпіровки школяра неабияк зросла. Пенал, щоденник, фарби, олівці та ручки коштуватимуть батькам щонайменше двісті гривень. А ще рюкзак, в який це все покласти. Вибір дуже великий, відповідно й ціни різні - від 100 грн.
Аби від носіння шкільного багажу не почався сколіоз батькам пропонують рюкзаки з ортопедичними вкладками за ціною близько 300-от гривень. А сучасні щоденники та зошити - це справжні поліграфічні та інформаційні шедеври. Втім, лише дванадцятиаркушевий зошит нині коштує 85-ть копійок. Трохи товщий — вже понад дві гривні. Форма - головний атрибут школяра. Одягнути дівчинку чи хлопчика батькам виллється приблизно в одну ціну. Від 230-ти гривень і більше. На шкільній формі чи зошитах, кажуть батьки, ще можна якось заощадити. Але потрібні ще й підручники. І вибирати тут вже не доводиться.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).