“Дерево щастя” обростає мотлохом. Цей подарунок учасників 6-го міжнародного фестивалю “Свято ковалів” столиці Прикарпаття облюбували закохані, молодята і туристи. Саме з їх легкої руки на кованих гілках незвичайного дерева, поруч з ручної роботи яблучками та іншою дивиною, з являються китайські колодки й стрічки.
Молоді пари сподіваються таким чином символічно закріпити свої стосунки. Хоча у давньоіранських народів традиція зав’язувати вузли та чіпляти на дерева різноманітні фетиші пов’язана зовсім з іншим. Так древні позбувалися різноманітних проклять, недугів та інших негараздів.
Іноді над кованою скульптурою, яка є колективною роботою майстрів з усіх куточків світу, і відверто знущаються. Його прикрашають порожніми пляшками та нижньою білизною. Привести “Дерево щастя” у належний вигляд та стежити за його дотриманням доручили комунальникам.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).