Що робити з тими електронними пристроями, котрі уже застаріли і нікому не потрібні? Цим питанням суспільство останнім часом переймається дедалі більше. І хоча переробка електроніки сьогодні є не настільки популярною, як, наприклад, переробка паперу чи пластмаси, двоє американських студентів запевняють, що від цієї справи може бути така ж користь і навіть прибуток.
Вистоявши у довжелезних чергах власники нових Ай-фонів позбавлялися від мобільних, якими вони користувалися до цього дня, не відходячи від магазинів Apple. Однак викидають їх не просто у смітник. Уживані пристрої викуповує для переробки, а інколи навіть для перепродажу, компанія YouRenew. Два з половиною роки тому цю фірму відкрили два студенти, які розуміли, що на цьому можна не лише заробити, але й принести користь навколишньому середовищу.
Співзасновник компанії YouRenew.com Боб Кейсі каже, що ринок лише відкривається.
«Сьогодні кількість переробленої електроніки складає лише 10 відсотків у той час, як наприклад паперу, пластмаси, тощо – 50%. Сподіваюся, що незабаром цей відсоток зросте, і ми будемо одними з перших на цій ниві».
Аналітики підтверджують – ринок переробки електроніки у США дедалі зростає. Лише за два роки бізнес YouRenew зріс на 200 відсотків. Утім мета засновників компанії – доносити до людей важливість утилізації електронних пристроїв.
Говорить виконавчий директор компанії YouRenew.com Ґай Мінетті:
«Ми знаємо, що у людей є безліч електронних пристроїв, які валяються в офісах, чи просто у шухлядах, і давно вже вкрилися пилюкою. Тож ми намагаємося пояснити, що коли вони здадуть це на переробку, то не лише допоможуть навколишньому середовищу, але й отримають за це якусь копійку».
Як стимул, компанія пропонує готівку за уживані мобільні телефони та старі комп’ютери. Ті, що не працюють, ідуть відразу на переробку. Інші ж повністю перепрограмовують і продають з невеликою націнкою. У відповідь на скарги споживачів, навіть компанія Аpple вирішила розпочати бізнес утилізації, пропонуючи знижки і подарункові картки тим, хто принесе непотрібну електроніку на переробку.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).