Жодних пігулок тільки природні електромагнітні випромінювання. Так діє один із перспективних напрямків сучасного лікування - квантова нова медицина. Її суть зміцнити імунну систему людини, яка захищає організм від різноманітних захворювань.
В основі квантової медицини - синтез стародавніх традицій та сучасної науки. Вона поєднує тисячолітні знання східної медицини із новітніми уявленнями квантової фізики. Використання цих знань, сучасних комп’ютерних технологій і новітніх досягнень захисної техніки призвело до створення серії унікальних апаратів,які здатні допомогти при багатьох захворюваннях.
Ось такий сеанс квантової терапії триває близько 45 хвилин. Перед такою лікувальною процедурою пацієнт повинен прийняти душ, в жодному разі не використовувати парфуми чи інші засоби гігієни,які мають запах, а також не пити зранку чай, каву чи спиртні напої. Користування мобільним телефоном теж виключається. Тож 10 таких сеансів - і імунна система самовідновлюється. У столиці квантову медицину використовують вже близько 20 років. Для Івано-Франківська вона доволі нова. Тож фахівці київського центру днями ознайомлювали медиків Франківщини з перевагами квантової медицини та можливості застосовувати цю методику у різноманітних сферах.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).