Цей художник народився і працює у Карпатах. Там мешкає натхнення митця, закоханого у природу до нестями. Тож чергову персональну виставку Андрія Коренюка назвали “Душа Карпат”. Жодної містики у цій творчості - лише реалістичні пейзажі у всі пори року.
Раніше, як і більшість творчих натур, віддавав перевагу сентиментальній осені та її винятковим барвам. Однак з роками - а митець перетнув вже 7-й їх десяток - переглянув свої вподобання. Попри певну схожість, це не автопортрет митця. Таким чином він зобразив збірний образ гуцульського косаря.
Якщо він правдивий, розповідає художник, то косу вміє налаштувати так, як музикант скрипку. Найцінніше у такому портреті - внутрішній світ та психологія моделі. У пейзажі - аналогічно. “Художник має бути голодним” - з цим твердженням Андрій Коренюк погоджується на усі 100%. Адже довкола бачить безліч різноманітних тем для творчості. Чимало з них - доволі болючі. Важливим для себе вважає належне їх сприйняття та прагнення реально відобразити.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).