Народити дитину для поліпшення матеріального становища. Така тенденція почастішала і на Коломийщині. Загалом, сім’ї, в яких батьки легковажно ставляться до виконання своїх обов’язків, є проблемою для кожного суспільства.
Всюди є наркомани, хронічні алкоголіки або просто дармоїди. Але останнім часом в таких сім’ях стає нормою народження дітей задля отримання державних виплат. Так і виходить, що молоді, здорові люди, навіть не намагаються шукати заробіток, а живуть на гроші, які держава виплачує на малюка. Щороку вони народжують чергове “дорогоцінне немовля”, виплати на яке, певний час, будуть забезпечувати горе-батьків розгульним та безтурботним життям. Сумні історії та слабке здоров’я - ось що залишається на спогад про дитинство їхнім нащадкам. Або й ще страшніше - найрідніші люди можуть довести власне маля до реанімації.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).