EnergyCamp - це серія енергетичних таборів на свіжому повітрі, які живить ентузіазм та інтерес учасників до теми енергії, енергоефективності та відновлюваної енергетики. EnergyCamp демонструє можливості та труднощі нової енергетики безпосередньо в таборі, працюючи автономно від чистої енергії сонця, вітру та інших відновлюваних джерел.
Цього разу ми перебираємося на Західну Україну, і вже зовсім скоро, 19-20 червня будемо раді зустрічі на EnergyCamp на Прикарпатті, коло славного міста Долини, на березі стрімкої річки Мізунки! (дивіться карту)
На цей раз опорною темою стане “Життя після нафти”. Місце досить символічне для такої теми, адже новий етап розвитку Долини в 60-х роках почався саме з будівництва нафтових свердловин. Нафта закінчується - як у всьому світі, так і в Долині, і тому ми прагнемо під час EnergyCamp-у знайти відповідь на питання: Як розвиватися людству після закінчення нафти?
Що цього разу чекатиме на учасників EnergyCamp?
В першу чергу - цікаві доповідачі:
Володимир Гаразд, мер Долини і президент Асоціації “Енергоефективні міста України”, розповість, як він планує змінити економічну і енергетичну долю свого міста: позбавитися залежності від нафтової промисловості та сформувати нову, інноваційну економіку Долини
Юрій Фаворський, головний інженер Інституту відновлюваної енергетики НАН України говоритиме про те, як відновлювана енергетика стимулює енергофективність
Анатолій Копець, виконавчий директор Асоціації “Енергоефективні міста України” проаналізує причини енергетичного марнотратства людства, і спричинені ним енергетичні загрози сьогоднішнього і завтрашнього дня
Олександр Ланц, директор з маркетингу і збуту компанії “Квазар” розповість про використання сонячної енергетики для відродження забруднених територій
Роман Зінченко (Greencubator) з Дмитром Голубом (energy.ua) проаналізують світові інвестиції в нову енергетику, тенденцію до виходу IT-гігантів (Microsoft, Google) на енергетичні ринки та те, як відбувається зближення енергетики та інформаційних технологій
Оксана Денис, шеф-редактор видавничого дому “ЕКОінформ”, розповість про те, як енергоефективні будинки дозволяють скоротити залежність від викопних енергоносіїв
Якщо маєте цікаву тему для виступу чи можете порадити доповідача, який має бачення життя після нафти - програма ще відкрита для нових доповідачів. Пропонуйте - контакти для пропозицій roman@greencubator.info, +380 67 4492876
Також на учасників чекають:
спілкування з цікавими людьми без краваток на свіжому повітрі
розіграш сонячних зарядок серед найактивніших блогерів EnergyCamp-у (від компанії ”Квазар”)
прекрасні Карпатські краєвиди, чудове повітря, смачні страви
Ми також продовжимо справу фонду місцевих ініціатив енергоефективності - половина оргвнеску учасника йде в цей фонд, завдяки ресурсам якого ми зможемо реалізувати проект енергомодернізації соціально-важливої будівлі (дитсадка, поліклініки і т.п.) в одній з навколишніх громад.
сплатити організаційний внесок в сумі 200 грн безготівкою чи готовкою при приїзді (половина цієї суми йде на харчування учасників, організаційні витрати табору, а друга половина - в фонд місцевих ініціатив енергоезбереження)
приїхати на табір
Ми організуємо зустріч учасників автобусами зранку 19-го червня в Івано-Франківську. Якщо ви їдете через Київ - радимо брати зворотні квитки зі Стрия, там найзручніше вечірнє сполучення. На Стрий ми відвозитимемо учасників 20 червня після закінчення EnergyCamp-у.
Що ви можете зробити для EnergyCamp-у
перешліть цю інформацію знайомим, які цікавляться тематикою відновлюваної енергетики та енергоефективності
розмістить в себе кнопку “я їду на EnergyCamp”
напишіть про EnergyCamp в себе в блозі, ЖЖ чи Твіттері (на хеш-тег #EnergyCamp)
привезіть з собою друзів
Радимо всім учасникам брати з собою палатки, спальники і килимки, а тим, в кого їх немає - пишіть Юрію Пивоваренку yuri@greencubator.info - спробуємо допомогти з орендою
Співпраця
Ми шукаємо партнерів / спонсорів / волонтерів / активних учасників для Долинського та подальших EnergyCamp-ів і запрошуємо до співпраці представників місцевих громад, громадських організацій, медіа та підприємців, зацікавлених в енергійному розвитку енергоефективної України з користю для довкілля та економіки.
До речі, для волонтерів участь в EnergyCamp не потребує оргвнеску - але й означає багато роботи :) Хочете бути волонтетом - пишіть на andrez@greencubator.info
Кроки для співпраці
Хочете бути партнером чи спонсором EnergyCamp - звертайтеся до Романа Зінченка: roman@greencubator.info +380 67 4492876
Хочете допомогти в підготовці EnergyCamp-у - Андрій Зінченко буде радий долучити вас до команди волонтерів, звертайтеся andrez@greencubator.info чи +380 67 7441580
Якщо Ви журналіст чи блогер - наш Twitter-хештег #EnergyCamp :) Ганна Яковенко (media@greencubator.info, +380 67 2771019) буде рада обговорити інформаційне партнерство та акредитувати журналістів.
Про EnergyCamp
EnergyCamp – це відкритий форум на теми енергії, відновлюваної енергетики та енергоефективності на чистому повітрі. EnergyCamp об’єднує енергію ентузіастів, експертів, журналістів, громад та бізнесу задля вільного погляду на енергетичне сьогодення та майбутнє нашого суспільства. EnergyCamp живлять спільні зусилля ініціаторів, партнерів та волонтерів, а основним енергоносієм є чиста енергія з відновлюваних джерел.
Greencubator організовує енергетичні табори EnergyCamp за підтримки USAID, UNITER, PACT.
Про Greencubator
Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator реалізує освітні, соціальні та медіа-проекти, спрямовані на розкриття можливостей, які енергоефективність, звільнення від енергетичних стереотипів та відновлювана енергетика несе громадянам, громадам, бізнесу та суспільству в цілому.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).