Віктор Янукович оголосив про початок першого етапу економічних реформ в Україні. Президент пообіцяв підняти рівень життя українців до європейських стандартів. За його словами мета сьогоднішньої влади, щоб Україна у наступні 10 років увійшла у двадцятку найрозвиненіших країн світу.
Тим часом минають перші сто днів Віктора Януковича на посаді президента України. Результати його робити за цей період викликають протилежні реакції як у суспільстві, так і в аналітиків за кордоном. Західна преса намагається проаналізувати, що вже зроблено і спрогнозувати майбутні кроки Віктора Януковича. У середу газета «Файненшел Таймс» вийшла з розворотом присвяченим Україні. Видання аналізує політичну та економічну ситуацію в Україні і намагається визначити потенційні інвестиційні можливості.
Розворот відкривається статтею під назвою «Незбалансованість між Сходом та Заходом». Автор публікації наголошує на беззаперечному посиленні впливу Росії на Україну з приходом нової влади у Києві. І дивується як стрімко відбулася зміна курсу від євроінтеграції, до інтеграції з Росією. Автор підкреслює також, що європейські країни у пошуках правильної реакції зайняли вичікувальну позицію. «ЄС зараз стурбований власними економічними проблемами і не визначився наскільки близькими мають бути його стосунки з Україною», – пише автор. Та при всіх цих обставинах, як цитує автор одного з аналітиків, «справи в Україні ніколи не є такими поганими, або такими добрими, як це здається на перший погляд».
У статті про інвестиційний клімат «Файненшел Таймс» наголошує на тому, що інвестори очікують від нового уряду стабільності та дерегуляції. Сьогодні уряд немає жодної причини чому не проводити реформи. Віктор Янукович та його команда, на відміну від попереднього керівництва України, повністю контролюють гілки влади і не зможуть сказати, що їм хтось заважав проводити реформи, – цитує одного з економічних аналітиків «Файненшел Таймс».
«Пацієнт на шляху видужання», такою є назва ще однієї статті на шпальтах газети. За словами автора, Україні вдалось уникнути повного фінансового падіння завдяки допомозі МВФ. Криза також допомогла кристалізувати проблеми, які потребують негайного вирішення. За прогнозами автора, економічна ситуація в країні має піти на покращення, хоч цей процес буде складним та болючим.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).