1 червня на круглому столі «Сучасний інформаційний простір і діти: як протистояти небезпекам», експерти зазначили високий вплив телебачення та інтернету на дітей. Тому запропонували заходи спрямовані на захист дітей від шкідливої інформації. Експерт Карітасу України вважає, що варто розвивати як альтернативи у дозвіллі, так й альтернативні дитячі продукти на ТБ.
З нагоди Дня захисту дітей, Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі скликала фахівців на круглий стіл щодо обговорення інформаційної безпеки для підростаючого покоління.
«Виховання наших дітей знаходиться в руках телебачення та інтернету, оскільки 70-80% інформації про навколишній світ діти отримують саме звідти», - наголосив голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький під час виступу на круглому столі.
На зустрічі учасники прийняли резолюцію, в якій йдеться про заходи, спрямовані на протидію інформаційному насильству. Зокрема, звертається увага органів державної виконавчої влади на необхідність відповідного контролю вмісту телепрограм, організації медіаосвіти в Україні для певних вікових категорій населення, включення програми профілактики нехімічних залежностей до переліку заходів Міністерства охорони здоров’я, створення соціальної реклами позитивного змісту.
Національний координатор проекту «Діти вулиці» Карітасу України Зоряна Лукавецька переконана, що варто застосовувати системний підхід. По-перше, державі варто більше підтримувати громадські організації або самооб’єднання молоді, що займаються роботою з дітьми та підлітками. «В Німеччині діють центри дозвілля для дітей, де відвідувачі грають у теніс, футбол, баскетбол або просто спілкуються зі своїми друзями», - додала Зоряна Лукавецька. Українські діти, переважно, просто не мають альтернатив перегляду телевізійних програм та художніх фільмів.
Але все рівно дітей повністю не вдасться «відтягнути» від телевізора, переконана пані Лукавецька. Тому потрібно підтримувати виробників дитячих та пізнавальних передач, щоб вони мали корисну та здорову альтернативу. «Скажімо в Росії вже є достатня кількість телевізійного продукту для дітей, а в Україні його майже немає», - підсумовує фахівець.
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|