Про найвеличнішу пам’ятку Станіславова - чудотворну ікону матері Божої Ласкавої сьогодні відомо лише одиницям. Фотодокументальні виставка, присвячена їй, має виправити ситуацію - сподіваються у краєзнавчому музеї.
Адже саме заради цієї святині і був збудований свого часу вірменський костел - нині це православна церква. У ньому й зберігалася ікона до 1946 року. І лише нещодавно отець Володимир Вінтонів, перебуваючи на конференції в польському Гданську, віднайшов зниклу святиню. Наразі образ роботи іконописця Домініка, який датується початком 18-го століття, перебуває у гданському костелі Петра І Павла.
Врятовану від більшовицької наруги чудотворну ікону у Польщі презентують як Станиславівську. Під нею, розповідає отець Володимир, є навіть зображення герба нашого міста. Саме там, поруч з оригіналом, освячували й цю точну його копію. Написав ікону художник-реставратор Валерій Твердохліб. Під покровом святині, розповідає художник, який захопився історією написаної ним ікони, місто перебувало близько 2-х сотень років. Окрім її копії представлені унікальні артефакти - срібні воти. Раніше таких вотів, каже Валерій Твердохліб, біля ікони Матері Божої Ласкавої налічувалось близько півтисячі.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).