На Прикарпатті відроджується донорство. За минулий рік, кажуть в обласній станції переливання крові у них було близько 7 тисяч кроводавачів.
Як правило це люди, які приходять здавати кров для своїх рідних або ж медперсонал,який виконує відповідні плани. Стати донором може кожен. Головне бути здоровим. Хоча всю зібрану кров обов’язково ретельно перевіряють. Щодня донорами стає близько 30 прикарпатців. Люди, каже Ігор Дожджанюк, приїжджають з усіх куточків області. До того ж зовсім не за гроші, а з моральних міркувань.
З усіх кроводавачів лише 6% платних. Їх в області 112. Вони внесені у відповідну картотеку. Як правило це люди з рідкісними групами резус мінус. При потребі, їх викликають в телефонному режимі. Особливої вигоди в традиційному донорстві немає. Максимум людина може здати до пів літри крові. До того ж лише раз на два місяці. Це коштує 80 гривень. Щоправда, є й інші заохочувальні нюанси. За минулий рік, кажуть фахівці, активними кроводавачами стали студенти. До цієї шляхетної справи долучилися всі виші міста. у студентів свої переваги - донорство дозволяє їм отримати два законні вихідні без відпрацювань, доплату до стипендії, ну і, звісно, почуття виконаного обов’язку.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).