У Калуші та прилеглих селах люди бояться паводку. Причина хвостосховище калійних солей, де зберігається понад 11 тисяч тонн відходів. Тут, за словами фахівців, внаслідок опадів стрімко зростає рівень висококонцентрованих розсолів.
А нестійкі дамби хвостосховища в будь-який момент можуть прорвати, кажуть фахівці. І зруйнувати 6 хімічних підприємств та житловий масив міста. Крім цього, вода зі сховища невеличкими потічками вже потрапляє в Дністер. Інша загроза - цей кар’єр. Він заповнений солоною водою, яка може потрапити в Дністер через притоки. А ще в Калуші місцями просідає ґрунт. Причина старі шахти. У потенційно небезпечній зоні мешкає близько 5-ти тисяч калушан. Кидати свої оселі вони не квапляться. Уникнути катастрофи можна, кажуть чиновники. Навіть пишуть програму з ліквідації екологічних проблем. Щоправда, не приховують обійдеться вона в 560 мільйонів гривень. Ця сума передбачає й кошти на відселення людей. Коли програму вдасться реалізувати ніхто не знає. Грошей для неї в Калуша немає.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).