Михайло Дмитрович Герман з прикарпатського міста Коломия протягом десятиліть практикує глинолікування та масажі. Ще під час служби в армії чоловік з радянськими військами потрапив до Німеччини. Там меткого хлопця з Прикарпаття залишили служити при місцевому військовій клініці Коха.
“Я завжди прислухався до бесід лікарів, хоча спочатку майже нічого не розумів, — розповідає цілитель. — А згодом став читати медичні книги, закінчив школу масажистів, а через кілька років, уже звільнившись, зацікавився нетрадиційною медициною. Мені ніби щось зверху мовить : “Ти зможеш, у тебе все вийде”.
Сьогодні пан Михайло знаний масажист. Та велику популярність здобув він як знавець глини, яку він використовує для лікування різноманітних хвороб. “Огляньтеся навколо, — каже покутянин. — Господь усе дає людині в природі для оздоровлення, треба тільки відчувати, що і де можна брати на користь своєму здоров’ю”. Глина для коломийського цілителя — жива субстанція, яку треба відчути та знайти. Ні в якому разі не можна брати глину на місці, де трапилося нещастя, або де поблизу є цвинтар, адже вона вбирає в себе енергетику місця. так само вона вбиратиме отруйні речовини з хворого організму та вбиватиме віруси й бактерії. Найкраще, за словами пана Германа, брати глину з річок та озер із протічною водою.
“Є кілька видів глини: чорна, сіра, біла, блакитна, зелена, червона, рожева, жовта, — продовжує Михайло Дмитрович. — Кожен вид здавна використовували наші предки для лікування різноманітних недуг, добре знаючи про позитивний заряд природного багатства
Біла глина чудово відновлює шкіру, “загладжує” усякі ранки, порізи, заживляє виразки, набряки, зменшує запальний процес, пом’якшує шкіру. Її добре використовувати у косметичних цілях, роблячи маски на обличчя, адже, по суті, вона підходить до всіх типів шкіри. корисною вона буде при сонячних опіках. Для лікування білою глиною використовують присипки висушеною глиною та обгортання.
Під час останнього на щільну бавовняну чи лляну тканину кладуть середній шар рідкої глини та обгортають хворе місце. Згодом хворе місце треба загорнути у шерстяний одяг та залишити і залишити на годину-півтори. Лікування можна чергувати із рослинними ванночками та припарками. Біла глина допомагає і в стоматології. Полоскання рота водою із розчином з білої глини знімає запалення десен, сповільнює утворення зубного наліту.
Блакитна глина виводить з організму токсини, “витягає” гній. Внутрішнє вживання та обгортання рекомендовано при багатьох захворюваннях. Вона лікує кишківник, легені, статеві органи, шкіру, простуду, позбутися недуг опорно-рухового апарату.
Зелена глина сприяє самоочищенню організму та відновленню клітин. оздоровлююче впливає на суглоби, кістки, шлунок, кровоносні судини, сечовий міхур, призупиняє запальні процеси на шкірі, виводить надмір жовчі. Її можуть внутрішньо вживати діабетики.
Протизапальну та очищуючу дію мають
жовта, червона та рожева глини. Їх в основному використовують в косметології. Маски з жовтої глини дають освіжувальний і тонізуючий ефект для шкіри. Вона відновлює та підживлює корені волосся. А рожева глина позбавляє від зморшок та підліткових вугрів. Червона покращує кровообіг в тілі, та є чудовим профілактичним засобом проти алергічної висипки.
Для волосся корисна
сіра глина. Вона видаляє лупу та жир, живить коріння
Для пань, які хочуть стати стрункими і привабливими, Михайло Герман рекомендує обгортання з
чорної глини. Вони допоможуть зробити шкіру ніжною і шовковистою, пом’якшать її, наповнять на кілька тижнів необхідними мінералами та мікроелементами, постягують пори. Уже за кілька хвилин після такого обгортання жінки зможуть відчути легкість на шкірі. А від целюліту й сліду може не зостатися.
Для обгортань глину можна розводити яблучним оцтом, для внутрішнього вживання найкраще зробити маленькі кульки з глини. Проте треба, аби вони обов’язково сушилися під сонцем на відкритому просторі, а не десь у приміщенні. Так вони вбиратимуть ще й додаткову сонячну енергію. Головною умовою глинолікування є те, що проводити його треба під наглядом, щоби собі не нашкодити. Окрім того, не варто лікуватися і пройти усю кількість обгортань, примочок, масок, які потрібні для лікування, профілактики чи косметичних процедур.
Автор: Галина ПЛУГАТОР, “Добрий лікар”, Коломия
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|