У жовтні 2009 року бухгалтери, банківські працівники та фінансисти, як і фахівці готельного та туристичного бізнесу, як і раніше входять до ТОП-3 найменш затребуваних на українському ринку фахівців. Трохи зріс попит на юристів, тому їх місце в трійці непопулярних професій зайняли фахівці з телекомунікацій і зв’язківці.
Проте поки говорити про істотне підвищення попиту на юристів не варто - фахівців у цій сфері на ринку як і раніше з надлишком. А зниження кількості претендентів на місце пояснюється тим, що компаніям, які раніше відкрили відповідні вакансії, вже вдалося підшукати кваліфікованих юристів. Така ж картина склалася в сфері бухгалтерського обліку і фінансів, повідомляє ukr.net.
У свою чергу надлишок фахівців у сфері телекомунікацій та зв’язку пояснюється дещо іншими причинами. Їх основну масу складають оператори call-центрів, менеджери з продажу телекомунікаційних послуг та молодші спеціалісти - тобто рядові співробітники нижчої ланки, які не мають відповідних дипломів і не є професіоналами в цій сфері. Вони потрапили під скорочення при закритті філій і підрозділів компаній. А найбільш кваліфіковані фахівці в цій сфері як і раніше, високо цінуються в компаніях.
Працівники туристичної сфери і готельний персонал, як і раніше незатребувані через зниження туристичної активності в цьому сезоні. Однак організації, що надають послуги зимового туризму і новорічного відпочинку, знову почали підбирати кадри.
У цілому за останній рік ситуація на ринку праці зазнала деяких змін: знову виріс попит на “непопулярні” раніше спеціальності. І якщо попит на кадри в галузі телекомунікацій майже не змінився, то секретарі, асистенти, логісти, водії, будівельники та архітектори сьогодні більш затребувані, ніж на початку цього року. Хоча їх затребуваність як і раніше значно відстає від пропозиції.
Найменш затребувані фахівці III кварталу 2009 року:
Професія
Кількість претендентів на місце, I квартал
Кількість претендентів на місце, II квартал
Кількість претендентів на місце, III квартал
Кількість претендентів на місце, початок IV квартала
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).