Тернополем їздить автобус з “душевним” сервісом, де бізнес допомагає мистецтву, а мистецтво — бізнесу.
До хамства у маршрутках ми вже давно звикли. Тож ті, хто вперше сідають у тернопільський автобус 36–го маршруту, розмальований рекламою ансамблю “Веселі галичани”, часто взагалі не можуть зрозуміти, що відбувається. Одна моя знайома, наприклад, усі 15 хвилин поїздки була переконана, що йде зйомка якоїсь телепередачі прихованою камерою. Бо хіба можливо в нас таке, щоб водій вітався, пропонував цукерки і воду, брав усіх пільговиків без жодних лімітів, а потім ще й розважав пасажирів під час поїздки жартами, запрошував усіх хором співати, а на зупинках… грав для них на сопілці?!
Виявляється — можливо. Але такий “душевний сервіс в одному, окремо взятому тернопільському автобусі” існує передусім завдяки художньому керівнику згаданого ансамблю “Веселі галичани”, заслуженому артисту України Мирославу Бабчуку. “Взяти маршрут” учасників ансамблю народної музики тернопільської обласної філармонії примусила кілька років тому елементарна фінансова скрута. Незважаючи на те, що талановитий колектив об’їздив із гастролями півсвіту і скрізь його сприймали на “ура”, артистам постійно бракувало грошей на сучасну апаратуру, гарні костюми, та й узагалі більш–менш гідний рівень життя їхніх сімей.
Порадившись, вирішили, що чекати на підвищення оплати праці у сфері мистецтва нема сенсу, тож, щоб не залишати улюблену роботу, треба рятуватись самим. Відтак позичили гроші й придбали скромний ПАЗик (із часом його замінили на новий “Богдан”) та ліцензію на перевезення. Справа пішла! І вже незабаром кожний із десяти учасників ансамблю мав дуже суттєву надбавку до скромної зарплати у філармонії. А зараз цілком вистачає і на “приємності” для пасажирів — окрім вищезгаданого, наприклад, на святого Миколая геть усі вони одержують маленькі подаруночки. Можуть собі дозволити водії “веселого” автобуса і брати необмежену кількість пенсіонерів, а часом і тих, хто забув удома гроші. Знову ж таки, автобус усіма можливими способами рекламує ансамбль “Веселі галичани”.
Ну добре, скаже хтось: гроші грішми, але навіщо зайвий клопіт з аж таким “душевно–розважальним” обслуговуванням, адже ніхто за нього і копійки не доплачуватиме. Навряд чи і пасажири чекатимуть на зупинці лише цей автобус, пропускаючи всі інші. На такі питання Мирослав Бабчук — до речі, людина за натурою напрочуд добра і весела — відповідає, що у нього давно була мрія створити щось, де б можна було показати, яким має бути справжній “людяний” сервіс. І як артист він хоче дарувати людям гарний настрій і основною роботою, і “підробітком”. Наразі бідкається, що дуже хотів би, аби в салоні “веселого” автобуса ще подавали чай та каву, але стан тернопільських доріг цього ніяк не дозволяє.
Автор: Світлана МИЧКО, “Україна молода”
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|