Чи можна купити здоров’я? Якщо так, то скільки це буде вам коштувати? На ці та інші питання ми спробуємо відповісти, поспілкувавшись з спеціалістом однієї з аптек міста Коломия “Гедеон Ріхтер”.
“Здоров’я – безцінне…”, - вчили нас змалку. Але здається, що похід в аптеку – це панацея від усіх хвороб. Сучасний рівень фармакології дозволяє нам надіятися позбавлення від будь-яких недуг. Але чи всім це дозволить гаманець? - Взимку, коли долар виріс, то було аж страшно вносити і формувати ціну на імпортні ліки, - скаржиться фахівець. – Ми були змушені входити в становище наших відвідувачів і ділили так необхідні їм ліки поштучно. Та вже ціни досить-таки стабілізуватися і знизилися. Ще також цьому процесу допомогла постанова Кабміну від 25 березня 2009 року №333 “Про деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення”.
Традиційно найбільшим попитом користуються пігулки від захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, а також ліки від застуди та грипу. Люди не шкодують грошей на позбавлення себе від болю та незручностей, про це свідчить постійна черга дюдей коло віконечка продавця під час мого перебування в аптеці. Поспілкувавшись трішки з відвідувачами, розумію, що обрали аптеку “Гедеон Ріхтер” за наступними чинниками: аптека працює з раннього ранку і до пізнього вечора (8:00- 22:00, у неділю з 9:00 до 21:00); знаходиться в самому центрі міста (вул.Чорновола 20); асортимент ліків також вражає своєю величиною (близько 1500-1600 препаратів).
Безумовно не можна не згадати і про персонал аптеки. Це кваліфіковані кадри, які допоможуть у виборі ліків по можливості. Аптекар з давніх-давен був і лікарем, от і зараз доводиться при стійкому небажанні йти в лікарню бути першим порадником. - Деколи стаються і різні казуси, - продовжує з усмішкою продавець. – приходить людина і каже, що їй потрібна біла мазь на п’ять букв, і треба розгадувати подібні ребуси чи не щодня.
Для відвідувачів важливо, щоб їхній візит в аптеку був зручним та легким, тому товари однієї групи розміщено разом, щоб клієнт швидко міг їх відшукати (зрештою, цього вимагають і існуючі нормативні документи); товари підвищеного попиту розміщені на відкритих, легкодоступних вітринах, на рівні очей або на верхніх поличках, на кожному найменуванні є чітко вказані ціни. Оскільки велика частина відвідувачів - особи похилого віку, то дбайливо враховано, щоб інформаційні матеріали були набрані великим та чітким шрифтом, біля рецептурного відділу створене зручне місце для відпочинку.
Звісно здоров’я треба берегти, але якщо хвороба заволоділа тілом, то негайно треба зрертатися, не зволікаючи ні хвилини, по допомогу чи до лікаря, чи до фармацевта.
Автор: Оксана РИЖУК, Коломия ВЕБ Портал
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|