Підшукуючи для себе прикраси з натуральними каменями, знайте, що вони можуть не тільки радувати око, але й стати амулетом, “лікарем” на довгі роки. Про те, як правильно вибрати “шматочок здоров’я”, ми поговорили з доктором медичних наук, професором Донецького національного медичного університету ім. Горького, автором дев’яти книг з цієї тематики Ельвірою ЯКОВЛЕВОЮ , повідомляє Донбас.ua.
- Існує повір’я, що камені - живі істоти, - розповідає Ельвіра Борисівна. - Якщо до них ставитися з повагою, вони допомагають власникові. Підхід на зразок “у мене синє плаття, тому я одягну сапфір” - неправильний. Підбір повинен вестися у відповідності з вашим знаком зодіаку. Не рекомендується позичати кому небудь прикраси. Камінь може повернутися разом з чужими хворобами.
Про александрит кажуть, що він приносить одинокість. Не потрібно носити його тільки в перстні. Майте при собі ще й сережки або браслет. Щоб отримати від александрита користь, перед тим, як надягти, покладіть його в склянку з водою.
Чари на голому тілі
- Майже всі представники світу мінералів мають біологічно активні дію, - продовжує розповідь ЯКОВЛЕВА. - Тому їх і накладають на тіло в лікувальних цілях. Знаменитим засобом від хворіб нирок в нетрадиційній медицині є нефрит, який потрібно носити на цій області тіла не менше року. У багатьох процесах відновлення чарівну роль відіграють сполуки кремнію. Його дефіцит в організмі призводить до атеросклерозу та інших хворіб.
Янтар (на фото) - сонячний камінь, який несе в собі енергію століть. Носити його потрібно на голому тілі, а не на одязі. Як і перли, які зараз в моді. До речі, якщо людина серйозно хвора, то перли можуть жовтіти, забираючи в себе неприємності.
На печінку - топаз, на серце - малахіт
Автори древніх рукописів вважають, що енергетичним центрам організму відповідає певний колір. Хвороба може виникнути, якщо колірний баланс порушується. На допомогу приходить мінерал відповідного відтінку.
- На поперекову зону, - каже Ельвіра Борисівна, - потрібно класти обсидіан, чорний онікс, турмаліни, димчатий кварц, місячний камінь і гранат. Області таза, яєчників, простаті відповідають рубін і янтар. Для сонячного сплетіння, селезінки і печінки призначені жовті камені: цитрини і топази. Серцю підходить зелений колір, а значить - хризопраз, малахіт, смарагд. До речі, якщо “мотор організму” вас турбує, корисно носити і коралові намиста.
При хворобах горла та щитовидної залози можна прикладати бірюзу, лазурит, аквамарин.
Коли і який “подарунок природи” носити
Січень: гранат, гіацинт.
Лютий: аметист, гіацинт.
Березень: яшма, аметист.
Квітень: сапфір, яшма.
Травень: агат, смарагд, сапфір.
Червень: смарагд, агат.
Липень: онікс, смарагд.
Серпень: сердолік, сардонікс.
Вересень: хризоліт, сапфір.
Жовтень: берил, аквамарин.
Листопад: берил, топаз.
Грудень: рубін, топаз.
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|