Обурює ставлення наших продавців до людей. Таке враження, що вони роблять нам послугу, продаючи товар. Та ще й зляться, коли заходиш в магазин і нічого не купуєш : “Знаю я таких. Прийшло, покрутило носом, поморочило голову й гримнуло дверима”.
А трохи ввічливіші говорять : “Пані, якщо нічого не будете купувати, не заважайте!”. Звичайно, що після таких слів немає вже бажання на щось дивитись. Ще оці надписи: “Руками не торкатись”. Я що, кота в мішку маю купувати? Так хочу ж на річ подивитись, а раптом брак? Понаписують собі, що хочуть, так ти їх ще й слухатись маєш! Де ж елементарна культура? Декілька днів тому зайшла в магазин “Ромашка” купити томатний сік. Так продавець 15 хвилин говорила по телефону, кісточки перемивала. А на мене нуль уваги. Я вже і стукати каблуком почала, й покашлювати. Чую: “Почекай, тут якась ненормальна рветься, піду обслужу, не клади трубки”. Що ж, велике спасибі! Сік я отримала, та, здавалось, він зіпсується від погляду продавця. І так майже всюди. А почнеш щось доводити, то і послати можуть. У кращому випадку – в сусідній магазин. То що ж виходить, ми взагалі прав не маєм? Дуже б просила надрукувати мій лист, може, хоч щось зрозуміють… З повагою Мар’яна Г.
Дорога редакціє! Пишу вам, бо вже несила терпіти. Живу я на вулиці М.Рильського. Хоча то не вулиця, а суціальні атракціони – яма, горбик, яма. На роботу добираюсь автобусом, так їхати неможливо – перевертає з боку на бік. Більшість таксистів відмовляються їздити нашою вулицею, кажуть, як машина поламається, то хто ремонтувати буде? І їх можна зрозуміти… Дитина верталася додому, каже мені, що десять разів впала, поки дійшла. То добре, що нічого не сталося з нею, а якби щось поламала собі, не дай Бог? Хто б за те відповідав? А ліки зараз дорогі. Хіба не можна засипати ями камінням чи піском? Бо ходити цією вулицею, коли стемніє – хіба що по смерть іти. Я розумію, що грощей у влади зараз обмаль, але життя людей дорожче! Хай би вони поїздили по такій дорозі.
P.S.Прошу не друкувати мого прізвиша, а то знаєте, як в нас є…
Джерело: Коломийська правда для Коломия ВЕБ Порталу
Обговорити на форумі
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).