Що б там не казали, а знайти цікаву роботу за допомогою місцевої газети чи Інтернету майже неможливо. Всі хороші вакансії розбирають ще задовго до того, як вони потраплять у відкриті джерела інформації. Тому найкраще скористатися десятьма порадами essortment.com – і швидко забезпечити себе новою прибутковою посадою, повідомляє RATE1.
10 способів влаштуватися на нову роботу (essortment.com):
1. Бути на зв’язку зі знайомими. Можна знайти роботу через ваших особистих знайомих. Попросіть допомоги друзів, а ті нехай спитають своїх друзів. І так далі. Таким чином автоматично зростає кількість людей, які можуть вам допомогти.
2. Перелядати сайти компаній, які вас цікавлять. Деякі компанії не друкують у пресі чи Інтернеті оголошень про вакансії, а розміщують їх на власному сайті. Візьміть собі за звичку регулярно відвідувати їхню веб-сторінку.
3. Читати профільні видання. У таких журналах зазвичай є розділи для оголошень про роботу. Часто компанії прагнуть подати інформацію про вакансію саме у профільних виданнях, бо їх читає висококваліфікована аудиторія.
4. Відвідувати професійні зібрання. Під час професійних зібрань і конференцій можна запитати представників компаній чи аташе про нові вакансії у їхніх компаніях. Не забудьте взяти з собою візитки з контактами і резюме.
5. Вступити до профспілки. Навіть якщо ви тимчасово не працюєте, вступіть до профспілки. Дуже часто на форумах профспілкових сайтів вивішують оголошення про нові вакансії.
6. Підтримувати стосунки з колишніми навчальними закладами. Багато вищих навчальних закладів допомагають своїм студентам і випускникам знайти роботу. Крім того, часто роботодавці звертаються до професорів з особистим проханням порадити талановитого випускника.
7. Запитайте у начальника відділу кадрів про роботу. Зазвичай відділ кадрів – це перша інстанція, котра дізнається про нові вакантні посади. Зателефонуйте начальникові відділу кадрів і спитайте про можливу роботу. Навіть якщо зараз місць немає, у разі появи вакансії в майбутньому він може повідомити вам про це.
8. Рекрутингові агенції. Ці компанії займаються підбором для роботодавців потенційних працівників. Ви можете надіслати власне резюме до кількох таких фірм, і вони почнуть шукати вам роботу.
9. Стати на облік у службі зайнятості. Вам не обов’язково бути безробітним, щоб звернутись у службу зайнятості. Ви можете просто заповнити анкету і лишити її у службі на випадок втрати роботи.
10. Не забувати про вашу колишню фірму. Якщо ви хочете отримати більш відповідальну і високооплачувану посаду, можете звернутися у відділ кадрів вашої колишньої компанії. У вас буде перевага над іншими претендентами, оскільки ви матимете солідний послужний список у рідній компанії.
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|