Траса “Формулы-1” у Монако очолила список семи спортивних чудес світу за результатами опитування британських уболівальників. Вона отримала 18% голосів і випередила каталонський стадіон “Камп Ноу” (15%) і стадіон “Пташине гніздо” у Пекіні (14%).
1. Траса “Формули-1” у Монте Карло (18%) “Гран-прі Монако” проводиться на міській трасі Монте-Карло (князівство Монако) з першого чемпіонату світу 1950 року по теперішній час (не було включено в чемпіонат 1951-1954 років). З 1929 по 1948 роки до виникнення “Формули-1” “Гран-прі Монако” з автогонок проводилися як незалежні спортивні змагання. Перемога у “Гран-прі Монако” вважається однією з найпрестижніших в чемпіонаті “Формули-1”.
2. Стадіон “Камп Ноу” (Барселона) (15%) Домашня арена футбольного клубу “Барселона”. З моменту свого відкриття у 1957 році стадіон належав каталонському футбольному клубу і спочатку був названий “Estadi del FC Barcelona” (стадіон ФК “Барселона”), хоча вже тоді в народі його знали як “Камп Ноу”. Офіційно свою нинішню назву він отримав у 2000 році.
“Камп Ноу” – найбільший за місткістю стадіон не лише в Іспанії, але й в усій Європі: він містить 98 772 глядачів. Згідно рейтингу УЄФА стадіон оцінюється у п’ять зірок.
3. Стадіон “Пташине гніздо” (Пекін) (14%) Пекінський національний спортивний комплекс “Пташине гніздо” займає 20,4 га в Олімпійському парку в Пекіні. На цьому стадіоні, розрахованому на 91 тисяч глядацьких місць, пройшли церемонії відкриття і закриття Олімпіади-2008 і Паралімпіади-2008, легкоатлетичні змагання і фінальний матч футбольного турніру.
4. Стадіон “Сантьяго Бернабеу” (Мадрид) (5%) Футбольний стадіон, розташований у місті Мадрид, Іспанія. Є домашньою ареною футбольного клубу “Реал” (Мадрид). Входить до списку п’ятизіркових футбольних стадіонів. Другий за величиною стадіон Іспанії, після “Камп Ноу”. 4 трибуни по 5 ярусів рядів кожна містять загалом 80 354 глядачів. Названий на честь президента “Реала” Сантьяго Бернабеу, за часів правління якого клуб виграв 6 Кубків чемпіонів і безліч внутрішніх трофеїв.
5. Стадіон “Джузеппе Меацца” (Мілан) (4%) Стадіон “Джузеппе Меацца”, також відомий як “Сан-Сіро”, – футбольний стадіон, розташований у місті Мілан, Італія. Є домашньою ареною двох футбольний клубів – “Мілана” та “Інтера”. Названий на честь дворазового чемпіона світу Джузеппе МЕАЦЦИ. Загальна місткість – 82 955 глядачів.
6. Стадіон “Маракана”(Ріо-де-Жанейро) (4%) Офіційна назва стадіону “Маріо Філью” – другий за величиною футбольний стадіон у світі. Його називають справжнім дивом спортивної архітектури, а також храмом другої бразильської релігії – футболу. Є домашньою ареною клубів “Фламенго” і “Флуміненсе”. Містить 97 тисяч глядачів.
7. Арена “Melbourne Cricket Ground” (Австралія) (4%) Арена “Melbourne Cricket Ground” (MCG) є найбільшим стадіоном в Австралії і одним з найбільших у світі. Він також знаменитий тим, що його оточують найвищі у світі світлові щогли. Стадіон відкритий ще в 1854 році. Потім він ще двічі реконструювався в 1992 і 2006. На даний момент його місткість складає 100 тисяч глядачів, повідомляє ТСН.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).