2015 © Коломия ВЕБ Портал / info@kolomyya.org


повернутися на головну


Пошук:

 
  Форум
  Єпархія УГКЦ
  Бізнес каталог
  Інвестиції
  Історія
  Видатні особи
  Освіта
  Культура
  Медицина
  Коломийське МБТІ
  Місто. Влада
  Фотогалерея
  Відео
  Оголошення
  Туризм
  Горящі путівки
  Готелі
  Ресторани, кафе
  Дозвілля


переглянути каталог


 Ю.Молодій © 2000-2014

Історія коломийської "сотки"

2007 Міжнародна виставка «Коломия-персони».

Український Дім, Київ, Україна.

Фільм "Місто Коло-Миї"

Мультимедійна презентація "Коломия. Місто-пісня, місто-писанка"

В Коломиї, в pent@gon:)studio створено мультимедійну презентацію міста на компакт-диску — серйозний медіа-проект, метою якого є пропагування та промоція славного прикарпатського міста над Прутом. Читати далі...Скачати презентацію ...

Коломия: Історія вулиці Адама Міцкевича

Цей фільм про одну вулицю, вірніше, тільки невеличку її частину. Вулиця Адама Міцкевича цікава вже тим, що насправді вона одна із найдовших у Коломиї і єднає, власне, місто і село.

Водяні млини Коломийщини

Водяні млини почали крутити свої колеса ще відтоді, коли людство навчилося виробляти хліб. Ці непоказні приземкуваті будівлі, начинені складними конструкціями несуть у собі дух легенд, містичних оповідок, реалії історичних подій, які народжувалися і плекалися тут, інколи під час ночівлі на підводі навантаженій мішками зерна чи борошна. Подібні картини і замальовки можна було бачити та почути також і у коломийській околиці.

Завантажити сюжет ...

Михайлівський собор Коломиї

Коломийська церква УГКЦ святого архистратига Михайла одна з найдавніших українських мурованих храмів міста. Протягом півтори сотні літ багато випробувань випало на її історичну долю. Але жодного разу тут не припинялося духовне життя.

Завантажити сюжет ...

Коломия... 60 років тому

На тлі згасаючої осінньої природи автор телециклу "Місто Кола - спадок предків", журналіст Василь Нагірний, відтворює події шістдесятирічної давності, які мали місце у Коломиї в другій половині 1940-их років. Фільм побудовано на реальних історичних фактах. Трагічні сторінки минулої доби, відголоски давніх таємниць - ось основа, на якій вибудувано сюжет.

Завантажити сюжет ...

Коломийський катедральний собор Преображення Господнього

Коломийський катедральний собор Преображення Господнього - один з новітніх архітектурних шедеврів міста, який гармонійно доповнює давню забудову середмістя.

товари для дітей товари для відпочинку - Kapitan.uaНовини та Події

RSS | усі публікації  


Публіцистика та Аналіз

RSS | усі публікації  


Новини єпархії

RSS | усі публікації