культура <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Антологія поетів Коломиї «Незабутнє»

В рамках проекту «Чарівний світ поезії» створено антологію поетів Коломиї «Незабутнє», яка присвячена пам’яті поетів Коломиї, які народились в нашому місті, працювали, творили і видавались в ньому, були тісно пов’язані з суспільно-політичним, літературним життям столиці Гуцульщини та Покуття і залишились в пам’яті вдячних нащадків.

Ідея створити та видати такий фоноархів з творами коломийських поетів у виконанні учасників театру поезії «Орфей» належить меценату і любителю розмовного жанру адвокату Михайлу Петріву. Вона отримала схвальне сприйняття краєзнавців, усіх, кому небайдужа історія рідного міста. Створилась неформальна група, яка згуртувалась біля цього проекту. Серед них: Микола Васильчук, Василь Нагірний, Микола Савчук, Ярослав Полатайчук та Василь Рябий. Саме завдяки їх зусиллям було віднайдено твори понад сорока поетів, які вкладаються в хронологічні рамки майже понад трьох століть, а саме ХVIIІ-XX ст.

Озвучили ці твори кращі читці театру поезії «Орфей» і Коломийського обласного академічного драматичного театру ім.Івана Озаркевича. В основу першої частини антології покладено хронологічний принцип, до кожного поета подана невелика анотація. Поетичні твори, які стали піснями, супроводжуються і музичними варіантами у виконанні популярних співаків.

Меценатом цього проекту є адвокат Михайло Петрів, а диск створено за сприяння відділу культури і туризму Коломийської міської ради, Коломийського міськрайонного Товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка, МБК «Народний Дім».

Вступне слово керівника Народного театру поезії «Орфей» Сергія Козлова

Завантажити антологію поетів Коломиї «Незабутнє» (rar) ...

2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...