культура <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Коломийська дитяча художна школа ім. Ярослава Пстрака

На березі Прута в чудовому прикарпатському місті Коломия 1974 року було відкрито дитячу художню школу. За роки існування школа стала відома своїми досягненнями на творчій ниві завдяки вдало підібраному педагогічному колективу.

Сьогодні - це творчий колектив однодумців, які прагнуть передати учням свої знання, майстерність, навчають дітей високої духовної культури надбаннями українського світового класичного та народного мистецтва.

Поглиблене навчання образотворчому мистецтву базується на академічному та творчому підходах, що дає можливість учням втілювати свої мистецькі задуми. Комплекс дисциплін спрямований на розвиток творчої уяви учнів. Важко перебільшити вплив занять образотворчим мистецтвом на розуміння краси, яка є головним поштовхом до самовираження.

В школі навчається 130 учнів. Учні школи беруть активну участь в різних міжнародних, республіканських, обласних, міських олімпіадах та конкурсах. Підсумки нашої роботи є дитячі художні виставки та конкурси. Учні школи стали лауреатами міжнародних дитячих фестивалів, учасниками та переможцями міських та обласних виставок дитячого малюнку. Викладачі школа також беруть участь в міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках.

В 2008 році школі було присвоєно ім’я відомого українського художника Ярослава Пстрака (1878-1920 рр.). На фасаді школи відкрито меморіальну дошку відомого коломийського митця Ярослава Лукавецького.

  адреса: вул.Петлюри, 48, м.Коломия, Івано-Франківська обл., 78200, УКРАЇНА
  телефон:
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...