культура <-- Коломия WEB Portal
 

Відкриття пам’ятника Іванові Франку у Коломиї

27 серпня 2012 в сучасній історії України відбулася знаменна подія - у місті Коломиї відкрито та освячено пам’ятник Іванові Франку.

Скульпторами пам’ятника є Василь Андрушко (Коломия), член Національної спілки художників України та Василь Гурмак (Львів), професор Львівської національної академії мистецтв, архітектор проекту - Олег Пріць (Коломия), виконавець робіт з будівництва постаменту підприємець - Володимир Іванюк (Коломия), пам’ятник відлито в бронзі львівським підприємством "ПікАрт".

З цієї нагоди культурологічний проект "Коломия наше місто" випустив пам’ятну листівку у двох варіантах: кольорова та в сепії. Листівка вийшла під номером 29 у серії ювілейних листівок під назвою: "Коломия - наше місто".

Автором листівки є коломийський лікар Микола Ганущак, який представив громаді своє авторське бачення пам’ятника, хоча в оригіналі пам’ятник має інший вигляд.

Відео-репортаж про відкриття пам’ятника

Принагідно зазначимо, що освячення наріжного каменю для пам’ятника Іванові Франку в Коломиї відбулося 27 серпня 2011р. Відео-репортаж про подію
Михайло Петрів, адвокат,

засновник культурологічного проекту "Коломия- наше місто"

2000-2015 © Ю.Молодій Розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...