друкувати


Підсумки роботи промисловості Івано-Франківська за січень–жовтень

Коломия ВЕБ Портал | Публіцистика та аналіз | 2010-11-18 12:00:21

Головне управління статистики інформує, за підсумками січня–жовтня 2010р. у переробній промисловості м.Івано-Франківська підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв забезпечено зростання випуску маргарину і продуктів аналогічних у 2 рази, сиру плавленого – на 36,1%, печива солодкого і вафлів – на 3,8%, борошна – на 2,6%. Водночас зменшено на 40–78% випуск напоїв безалкогольних, виробів, покритих цукром, виробів кондитерських з желе, кормів готових для сільськогосподарських тварин та свійської птиці, круп, на 20–29% – виробів кондитерських з цукру, включаючи білий шоколад, без вмісту какао, виробів макаронних з начинкою, майонезу, шоколаду та інших продуктів харчових готових з вмістом какао, в брикетах, пластинах чи плитках, на 0,4–12,7% – тортів, виробів здобних, виробів хлібобулочних.

Підприємствами легкої промисловості збільшено випуск блузок, туніків, батників, сорочок жіночих та дівчачих, з тканини, у 2,8 раза, проте зменшено на 74–93% виробництво брюк та бриджів жіночих та дівчачих, з тканини, спідниць та спідниць-брюк, жіночих та дівчачих, з тканини, білизни постільної, на 13–22% – пальт, напівпальт, накидок, плащів, курток теплих типу "парки" чи "аляски" та аналогічних виробів чоловічих та хлопчачих, з тканини, пальт, напівпальт, накидок, плащів, курток теплих типу «парки» чи «аляски» (включаючи лижні) та виробів аналогічних жіночих та дівчачих, з тканини, жакетів, блейзерів, піджаків жіночих та дівчачих, з тканини, суконь та сарафанів жіночих та дівчачих, з тканини.

Спостерігається нарощування обсягів серед основних видів продукції целюлозно-паперового виробництва, з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини: на 12–21% товарів шкільних та канцелярських з паперу та картону, конвертів та листівок поштових з паперу та картону, коробок з паперу та картону для зберігання паперового канцелярського приладдя, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, виробів дерев’яних будівельних та столярних. Водночас зменшено на 12–66% виробництво паркету дерев’яного щитового, вікон, дверей дерев’яних, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги.

У хімічній та нафтохімічній промисловості зріс випуск засобів для металургійної, машинобудівної та хімічної промисловості на 79,2%, виробів пластмасових інших – на 10,2%, мила та препаратів поверхнево-активних органічних для використання в якості мила – на 3,6%, шампунів – на 1,6% при зменшенні виробництва засобів миючих та для чищення на 47,5%.

Серед видів іншої неметалевої мінеральної продукції скорочено випуск стінових будівельних матеріалів на 33,3%. Водночас збільшено виробництво елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю на 21,6%, сумішей бетонних готових для використання – на 2,3%. Блоків та цегли з цементу, штучного каменю чи бетону для будівництва вироблено на рівні січня–жовтня минулого року.

У машинобудуванні збільшено на 28–92% виробництво приладів для вимірювання фізичних та хімічних величин, трансформаторів електричних, верстатів для оброблення дерева, приладів та апаратури для автоматичного регулювання та керування, схем інтегральних та мікромодулів. Разом з тим, спостерігалося зменшення виробництва машин пральних на 78,1%, газомірів – на 7,3%.

Джерело: www.mvk.if.ua