друкувати


"Вільний Голос": 2009 рік — уже історія

Коломия ВЕБ Портал | Публіцистика та аналіз | 2010-01-12 01:06:31
Разом з коломийською газетою "Вільний голос" згадаймо 2009 рік:

Першого січня 2009 року біля пам’ятника Степанові Бандері в м.Коломиї відбулися урочистості з нагоди 100-річчя з дня народження Провідника ОУН.

Відбувся короткочасний візит делегації з міста Ольштин (Польща) на Коломийщину.

У Мишині урочисто відкрито 80-метрову кладку, яку три місяці зводила будівельна фірма "Сенс" із Обухова.

Президент Асоціації українського козацтва у Франції та Європі, заслужений артист та заслужений діяч мистецтв України, іменитий хореограф, громадянин Франції Григорій Лагойдюк привіз у педагогічний коледж шкільні підручники, словники, томи всесвітньої енциклопедії, художню літературу французькою мовою.

У рамках культурно-туристичного проекту "Різдво в Карпатах" Коломию відвідали члени правління Опольського воєводства з Польщі разом з делегацією журналістів із Києва, Полтави, Херсона, Дніпропетровська, Івано-Франківська.

На Різдвяні свята на Коломийщині гостювали 45 школярів з міста Кутно (Польща) у супроводі п’ятьох учителів.

Духовому оркестру викладачів дитячих музичних шкіл відділу культури і туризму РДА присвоєно звання народного аматорського колективу.

Після Різдва у Спасі урочисто відкрили першу цього року школу в області.

На старий Новий рік у спортзалі ФСК "Локомотив" відбувся відкритий чемпіонат Коломиї з настільного тенісу з нагоди 60-річчя кандидата у майстри спорту Василя Свірнюка.

Народний аматорський родинний колектив "Перелаз" та учасники художньої самодіяльності БК села Сопів репрезентували в Угорщині українське мистецтво, а саме — обряд "Маланкування", колядки та українські пісні.

Газета "Вільний голос" відзначила своє 18-річчя.

22 січня Ігореві Вацику, начальнику РУ ГУ МНС, присвоєно чергове звання — полковника.

Під час різдвяних канікул вертепний колектив П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст. представляв Івано-Франківщину на фестивалі вертепів "Подорож до Вифлеєму", який відбувся в національному заповіднику "Софія Київська".

Почесне звання "Студент року" і грамоту від Міністра освіти отримав коломиянин Юрій Венгринюк, студент юридичного факультету Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

Майже півтора десятка працівників ЗМІ України відвідали у Спасі "Українську дискотеку" — проект, що його впроваджує Молодіжна адміністрація в області на чолі з Володимиром Олійником при підтримці голови ОДА Миколи Палійчука.

У справжній творчий бенефіс перетворилась у Народному домі Коломиї презентація книги і диска Коломийського театру поезії "Орфей", яким керує відомий діяч культури Сергій Козлов.

Відбулися звіти сільських голів і художньої самодіяльності перед громадами.

У редакції газети "Вільний голос" відбулося традиційне щорічне відзначення працівників поштових відділень і сільських голів, які найактивніше сприяли у передплаті видання.

Коломийська організація товариства Червоного Хреста відзначила 10-ліття відкриття денного стаціонару для самотніх і немічних.

Узимку в яремчанському санаторії "Сніжинка" відпочило ще 49 школярів району із сімей, потерпілих від повені.

Вінцем новорічно-рідзвяних свят стала розколяда, зорганізована відділом культури і туризму РДА у драмтеатрі.

Відзначенням переможців, ушануванням учасників у музеї історії міста Коломия завершився конкурс "Давня світлина", який проводив "Вільний голос".

У центральній районній бібліотеці відбувся традиційний щорічний конкурс читців, присвячений 195-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, в якому взяли участь 27 юних читців з усього району.

25-у річницю створення знаменитого на всю область ансамблю сопілкарів відзначено у Лісному Хлібичині.

У Коломиї відбувся 21-й чемпіонат України з пауерліфтингу.

Відзначено 20-ліття створення Товариства української мови ім. Тараса Шевченка на заводі "Коломиясільмаш".

На Коломийщині відбулися заходи, присвячені 195-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У музеї історії м. Коломиї відбулось вшанування почесного громадянина нашого міста редактора газети "Християнський вісник" отця Зеновія Карася — з нагоди його 80-ліття.

Депутат районної ради Дмитро Куриляк подарував для клубу і бібліотеки села Грушів акордеон.

У номінації "Література" найбільшу кількість голосів в Інтернеті набрав наш краянин, письменник і видавець Михайло Андрусяк — за документальну трилогію про українських повстанців "Брати грому", "Брати вогню", "Брати просторів", ставши тим самим лауреатом Народної Шевченківської премії, йому вручено статуетку "Народний Мамай".

За підсумками конкурсу з благоустрою, проведеного ОДА, три селища Коломийщини здобули призові місця: Гвіздець (премія — 20 тис. грн), Печеніжин (15 тис. грн), Отинія (10 тис. грн).

Наприкінці березня, в день 65-річчя звільнення Коломийщини від фашистів, на межі Коломийського і Снятинського районів керівники району і міста зустрічали Всеукраїнську естафету "Слава визволителям України", яку того ж дня передали її Тлумацькому району.

Всесвітній день театру Коломийський драмтеатр ім. Озаркевича зустрів прем’єрною виставою Анатолія Крима "Нелегалка".

На базі Отинійської філії районного центру служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся фестиваль творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

Указом Президента України В. Ющенка голову міськрайонної організації ветеранів Афганістану Йосипа Тодоріва відзначено орденом Богдана Хмельницького третього ступеня, а члена організації Ярослава Стадника — орденом "За мужність" третього ступеня.

Делегація на чолі з керівниками району побувала в Бартошицькому повіті (Вармінсько-Мазурське воєводство), на теренах якого проживає найбільше етнічних українців.

Наш район виборов перше загальнокомандне місце в одинадцятій обласній спартакіаді педагогічних працівників.

У центральній районній бібліотеці відбулася репрезентація книжки Дмитра Гриньківа "Повстанський псалтир".

Керівництво району активно відгукнулося на загальнодержавну акцію "Майбутнє лісу — у твоїх руках", взявши участь у посадці дерев.

Сповнилося 85 поважних років відомому коломийському лікареві і хористу капели медиків "Жайвір" Володимирові Кейвану.

У березні проведено районний огляд учнівської та вчительської художньої самодіяльності.

Єпископи УГКЦ з України та Польщі взяли участь у вшануванні священномученика Омеляна Ковча з нагоди 65-річчя від дня його смерті на місці колишнього нацистського концтабору Майданек у Польщі.

Напередодні Великодня у Воскресинцівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася традиційна виставка-конкурс учнівських робіт технічної творчості та народних ремесел.

В Отинії, у подвір’ї лікарні, освятили капличку зі скульптурою Богородиці за участю п’ятьох священиків різних конфесій.

Відзначено День прапора на Замковій горі у Дебеславцях на ознаменування цієї події кількадесятирічної давності.

Перед музеєм писанкового розпису відбувся дводенний фестиваль "Писанка".

Відбулася зустріч керівників району з польською делегацією з Кутновського повіту.

Біля каплички жертвам аварії на ЧАЕС відбувся мітинг-реквієм і панахида за померлими чорнобильцями.

Травень приніс непоправні втрати: пішли з життя колишній голова райвиконкому, засновник першого у західному регіоні приватного вищого навчального закладу "Коломийський коледж права і бізнесу" Роман Базюк і депутат районної ради, директор ТзОВ "Коломиянафтозбут" Любомир Красничук.

У редакції газети "Вільний голос" відбулося засідання "круглого" столу, присвяченого сумним роковинам Чорнобиля.

У Спасі почала діяти пожежна бригада.

Перед коломийською публікою виступав народний артист України актор Святослав Максимчук.

Активно і дзвінко відшуміли у мистецьких закладах району творчі звіти юних музикантів.

Відбулась селекторна нарада Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з головами РДА і міст обласного значення. Як розповів голова Коломийської РДА Михайло Вінтоняк, нашу область відзначено як одну з кращих в Україні у плані соціально-економічного розвитку.

І Всесвітній з’їзд русинів у чеському місті Пардубіца прийняв декларацію незалежності автономної республіки Підкарпатська Русь.

Збірна команда Підгайчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола третє місце в обласному конкурсі серед юних пожежних.

У кафедральному соборі на вул. Театральній були виставлені мощі отця Піо — римо-католицького святого, канонізованого церквою.

На засіданні протиепідемічної комісії було створено обласний штаб, завдання якого — запобігання появі грипу типу "А", штам Н1N1 (свинячий грип).

У редакції газети "Вільний голос" відбулося засідання "круглого" столу, присвячене Дню науки. У ньому взяли участь науковці сільськогосподарської галузі, з Інституту управління природними ресурсами, Коломийської дослідної станції, управління агропромислового розвитку РДА.

До Коломиї прибула делегація фахівців на чолі з генеральним директором проектно-будівельної компанії "Україна—Австрія" Григорієм Снігирем з метою будівництва в місті нового сміттєпереробного комплексу.

Відбулось урочисте освячення пам’ятного хреста на честь 70-річчя Карпатської України біля церкви Благовіщення.

Нашу область відвідав Президент НОК України Сергій Бубка.

30-31 травня в Печеніжині, в урочища Дуброва, відбувся ХІІ Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль "Коломийка-2009", який зібрав творчі колективи не тільки з України, але й з-за кордону.

Науковому працівнику музею Гуцульщини і Покуття Катерині Каркадим присвоєно звання "Заслужений діяч мистецтв України".

У Воскресинцях відбулись урочистості з нагоди 20-ліття підняття в селі синьо-жовтого прапора.

У складі мистецької делегації нашої області успішно виступили під час творчого звіту Івано-Франківщини на сцені Національного палацу "Україна" 200 артистів з Коломийщини.

Гвіздецька спеціалізована школа-інтернат відсвяткувала 50-літній ювілей.

З 1 червня відкрив двері для дітвори відпочинково-оздоровчий табір "Прикарпатські зорі" в Слободі.

Переможцем у номінації "Образотворче мистецтво" Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, став учень Нижньовербізької школи мистецтв Михайло Михайлюк.

Делегація Коломийщини побувала на фольклорному ярмарку "З мальованої скрині" у місті Кентшин — на запрошення Об’єднання українців у Польщі.

У Вороні утретє поспіль відбулось обласне свято народної хореографії, присвячене пам’яті Володимира Петрика, "Прикарпатські візерунки".

Голову Коломийської організації Спілки політв’язнів і репресованих Дмитра Гриньківа удостоєно довічної стипендії Президента України Віктора Ющенка — за вагомий внесок у національно-визвольну боротьбу українського народу.

У Коломиї відбувся турнір під гаслом "Бокс проти наркотиків", який зібрав спортсменів з Ірландії, Австралії, Німеччини, Росії.

Дипломи й іменні грошові премії Героя України Василя Ткачука отримали Анастасія Микитин і Людмила Образюк (Л. Хлібичин), Марія Когут і Ольга Савчук (Отинія), Віталій Красуцький (Підгайчики), Віталій Попадюк, Дарина Сохацька, Артур Суворов, Лідія Сивків, Тетяна Волчак (Коломия).

Почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно директору Печеніжинської загальноосвітньої школи-інтернату Катерині Волошенюк.

Делегатами VII з’їзду Народного союзу "Наша Україна" від Коломийщини були голова територіальної організації "Нашої України", голова РДА Михайло Вінтоняк і депутат районної ради, директор Гвіздецької школи мистецтв Ігор Довганюк.

Перших п’ять років закладу відзначили мешканці районного геріатричного будинку, стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

До Ради сільських і селищних голів, утвореної на першому Всеукраїнському з’їзді сільських і селищних голів, обрано Отинійського селищного голову Богдана Тимчишина.

Почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно директору Гвіздецької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами фізичного і розумового розвитку Надії Вахняк.

Друге місце в щорічному Всеукраїнському конкурсі "Приязна адміністрація" у номінації "районні, районні в Автономній Республіці Крим, у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, міські державні адміністрації" посіла Коломийська райдержадміністрація.

Перший молодіжний рок-фестиваль "Цвіт папороті" відбувся у П’ядиках.

Ювілейний бенефіс заслуженого артиста України, краєзнавця і сміхованця Миколи Савчука відбувся у коломийському Народному домі.

Традиційний футбольний турнір на кубок заслуженого майстра спорту Петра Слободяна утретє відбувся в його рідних Шепарівцях за участі відомого футболіста.

Журналіст НТВ Борис Корчевніков (відомий за роллю Іллі Синицина у телесеріалі "Кадети") разом зі знімальною групою відвідав Коломию у рамках роботи над одним із сюжетів свого нового проекту "Хочу вірити".

У традиційному сходженні на найвищу вершину Карпат Говерлу разом з Президентом України брала участь і делегація Коломийщини на чолі з головою РДА Михайлом Вінтоняком.

22 липня відбулось найтриваліше в ХХІ ст. сонячне затемнення: впродовж 3 год. 40 хв. сонце зникло з поля зору частини країн Азії.

Володарями кубка району з футболу 2009 року стала команда з Матеєвців, яка у фіналі з мінімальним рахунком перемогла лідера районного чемпіонату — команду з Верхнього Вербіжа.

У Верхньому Вербіжі, в урочищі "Дученків берег", відбувся кубок України з кантрі-кросу.

Коломийщина згадувала сумну дату — річницю повені, визнаної наймасштабнішою за останнє століття.

615-у річницю першої згадки про село святкували в Черемхові.

391 річницю першої літописної згадки відзначили у Голоскові.

На відзначення Року молоді в селі Пилипи, в урочищі "Грабовець", відбулись "Богатирські ігри".

Учасники студії українських танців для дітей і підлітків з різних населених пунктів канадської провінції Альберта разом зі своїми батьками відвідали Лісний Хлібичин.

У Нижньому Вербіжі освячено наріжний камінь та капсулу з посланням, що їх закладають у фундамент при спорудженні нового храму Божого.

Районний фестин естрадної пісні "Смерекова хата" пам’яті Миколи Бакая відбувся у селі Виноград.

5-18 липня делегація районної ради перебувала на навчанні у Вармінсько-Мазурському воєводстві, в осередку с.-г. дорадництва в Ольштині (Польща).

620-ліття відзначило село Сопів.

У Малому Гвіздці біля старої криниці, на дереві з’явився образ Божої Матері.

У Севастополі, на Всеукраїнському фестивалі народної творчості "Дзвени піснями, моя земле", присвяченому Дню Військово-Морських Сил Збройних Сил України, побував коломийський гурт "Обереги Карпат".

Ветеранський турнір з волейболу відбувся на базі ЛОК "Прикарпатські зорі" в Слободі.

"Круглий" стіл у редакції "ВГ" з участю капітана першого рангу Мирослава Мамчака, ветерана Збройних Сил Миколи Солоненка, доктора медичних наук Івана Солоненка, директора видавництва "Прут-Принт" Володимира Карого та громадськості Коломийщини був присвячений 18-ій річниці незалежності України і 17-ій річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

У музеї історії м.Коломиї виступив австрійський ансамбль скрипалів "Генусгайгер".

У рамках співробітництва Коломийщини з Республікою Польща у районі перебувала делегація сусідньої країни.

Сорок школярів з Лісного Хлібичина, Грабича, Угорник, Отинії побували на відпочинку в місті Кутно (Польща).

На ІІ фестивалі аматорів народного мистецтва "Покутські джерела" в конкурсі на гімн та емблему до фестивалю найкращим визнано гімн, який запропонували коломийські автори Микола Кавацюк і Євген Бондаренко.

На мотоциклетних трасах, які простягнулись через вісім сіл нашого району, відбувся третій етап чемпіонату України з ендуро.

Гран-прі на фестивалі родинної творчості у Богородчанах присуджено родинному народному аматорському колективу "Перелаз" із Сопова.

Коломийщина урочисто відзначила найбільші національні свята — День державного прапора і День Незалежності України.

За багаторічну сумлінну працю заступнику начальника Коломийського районного вузла поштового зв’язку Ярославові Савчуку присвоєно звання "Почесний зв’язківець України".

У VI обласній спартакіаді працівників Івано-Франківської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" Коломийський УПЗ здобув перше загальнокомандне місце.

Президент України присвоїв звання: "Заслужений працівник культури України" — директору Коломийського міського Будинку культури "Народний дім" Ганні Пустовіт; "Заслужений працівник освіти України" — директору Коломийського педколеджу Прикарпатського національного університету Валерієві Ковтуну; "Заслужений майстер народної творчості України" — майстрині художнього ткацтва Марії Стефак із с.Рунґур; "Заслужений художник України" — художниці декоративно-прикладного мистецтва Марті Базак.

Народний аматорський ансамбль сопілкарів Ліснохлібичинської ЗОШ І-ІІІ ст. під час відпочинку на літніх канікулах у дитячому центрі "Молода гвардія" (м.Одеса) здобув диплом лауреата в ІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості "Усі ми діти твої, Україно!" (керівник — Іван П’ятничук).

На XVII Міжнародному гуцульському фестивалі у Вижниці перше місце у конкурсній програмі здобув муніципальний оркестр духових інструментів "Сурми Покуття". Друге місце журі присудило народному аматорському драматичному колективу "Горно" клубу с.Угорник, а третє здобув народний аматорський хореографічний колектив "Тайстра" з Ворони. Серед майстрів перше місце отримав юний фотомитець із Ковалівки Віталій Атаманюк. А начальника відділу культури і туризму РДА Людмилу Федор нагороджено подякою Президента.

Народний аматорський театр поезії "Орфей" відкриття свого 15-го театрального сезону приурочив до 153-ї річниці з дня народження І.Франка.

Першовересневе свято на Коломийщині — Спаська ЗОШ І-ІІІ ст. отримала у подарунок шкільний автобус завдяки зусиллям голів ОДА Миколи Палійчука і РДА Михайла Вінтоняка, начальника райво Івана Терлецького. А до проведення капітального ремонту Семаківської початкової школи активно долучилася громада села.

Юлія Долінська — одна із засновників Спілки літераторів Коломиї "Суцвіття" за творчий доробок нагороджена літературною премією покутського фонду ім. Леся Гринюка.

У готельному комплексі "Вербіж", що на в’їзді до Верхнього Вербіжа, урочисто відкрито ресторан.

Верхній Вербіж святкував своє 566-річчя.

У редакції "Вільного голосу" відбувся "круглий" стіл з участю генерального директора львівської літературної агенції "Піраміда" Василя Гутковського, видавця зі Снятина Володимира Карого.

Президент коломийського мотоклубу "Карпати" привіз додому звання чемпіона України з ендуро.

У День фізкультурника коломийська земля вітала учасників обласних фінальних літніх сільських спортивних ігор, присвячених 60-літтю утворення ФСТ "Колос".

Активісти районної освітянської профспілки, яку очолює Олена Бакай, відвідали духовні святині Волинського краю.

Торговиця відзначила 605-у річницю, а Корнич — 620-ліття та 150-річчя школи.

Герой України, президент Національного олімпійського комітету України, віце-президент МОК Сергій Бубка провів олімпійський урок у Ліснохлібичинській школі.

Під час робочого візиту на Коломийщину голова ОДА Микола Палійчук та начальник облуправління освіти Зінаїда Болюк відвідали Гвіздецьку школу-інтернат, де взяли участь в відкритті нового спортмайданчика зі штучним покриттям.

В Отинії відбувся футбольний турнір пам’яті Мирослава Назарука. Кубок переможця дістався команді з Кривотул.

На районній спартакіаді у Турці беззаперечними переможцями стали сопівчани.

Рунґури відсвяткували своє 430-річчя.

Дмитро Павличко відзначив 80-літній ювілей у рідному Стопчатові.

В Івано-Франківську відбулося відкриття виставки коломийського художника, скульптора і поета Василя Андрушка.

У масовій бібліотеці селища Печеніжин своє десятиліття відзначило товариство "Штрамаки".

На стадіоні "Юність" відбувся урочистий старт творчого проекту: створення для церемонії відкриття Євро-2012 килима завбільшки з футбольне поле, освячення ікони "Радість Господа в любові".

Раківчицька ЗОШ І-ІІІ ст. відзначила столітній ювілей.

Під патронатом обласної, міської, районної влади Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Коломийський педагогічний коледж, музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття провели наукову конференцію з міжнародною участю "Гуцульщина як історико-культурний феномен".

У Лісному Хлібичині відкрито пам’ятник генієві українського народу Тарасові Шевченку. Створив погруддя Кобзаря і стелу скульптор Володимир Мельничук.

Указом Президента України В.Ющенка Коломийському музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського присвоєно статус національного.

Завдяки сприянню блоку Юлії Тимошенко святкові входини на Покрову справила сім’я Чабанюків із Семаківців, яка потерпіла від минулорічної повені.

У Коломийському драмтеатрі відбувся Форум демократичних сил Коломийщини, скликаний на підтримку кандидатури чинного Президента України Віктора Ющенка у президентських виборах 2010 року.

Районна організація БЮТ відправила до столиці три автобуси з делегатами з’їзду зі всенародного висунення Юлії Тимошенко кандидатом у Президенти.

На Коломийщині оголошено надзвичайний стан у зв’язку з епідемією грипу.

Клубу села Верхній Вербіж присуджено третє місце та премію в обласному огляді-конкурсі сільських та селищних клубних закладів.

Коломийщина підтримала загальноукраїнську акцію пам’яті жертв Голодомору "Засвіти свічку".

Коломийщина віддала останню шану заслуженому майстрові спорту України з боксу, бронзовому призеру чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор, депутатові міської ради Андрієві Федчуку, який трагічно загинув в автокатастрофі.

З нагоди Дня працівників сільського господарства наш район визнано найкращим в області серед районів передкарпатської зони. Тракторист ТзОВ "Прут-Генетик" Василь Климович удостоєний ордена "За заслуги" ІІІ ступеня, керуючий АТ "Сад" ЗАТ "Степан Мельничук" Ярослав Голембйовський — Подяки Прем’єр-міністра України.

Третій спортмайданчик відкрито на стадіоні ЗОШ №8. На урочистостях побували голова ОДА Микола Палійчук, представник Президента України Борис Білий.

Депутат обласної ради Петро Книшук запрезентував дитячій лікарні упаковку бактерицидних і кварцових ламп.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу №89, до якого входить Коломийський район та м.Коломия, розпочала роботу.

У музеї історії міста відбулася презентація нової книжки Дмитра Гриньківа "На покосах голодної смерті" — на вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Коломию відвідала народний депутат Ганна Герман — одна з ключових фігур у Партії регіонів.

4 грудня виповнилося 70 років з дня створення Івано-Франківської області.

Указом Президента України державної відзнаки — звання "Мати-героїня" удостоєно 36 наших краянок.

Епідемія грипу на Коломийщині вгамувалася.

Три дні у Коломиї тривав ХХІІІ музичний фестиваль ім. А.Кос-Анатольського.

На районних урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування за плідну співпрацю й об’єктивне висвітлення роботи місцевого самоврядування редакцію газети "Вільний голос" було нагороджено подякою.

Ряди Коломийської організації НСЖУ поповнили професор Володимир Паньків, оператор телеканалу "НТК" Сергій Грицак, директор музею історії м.Коломиї Михайло Арсак.

В обласному драмтеатрі відбувся регіональний форум української інтелігенції, в роботі якого взяв участь Президент України Віктор Ющенко.

На площі Відродження в Коломиї урочисто засвічено Новорічну ялинку.

На центральній площі Коломиї — прямий телеміст з кандидатом у президенти Арсенієм Яценюком.

У педколеджі відзначено 90-річчя від дня народження автора знаменитої пісні про Коломию Володимира Данькевича.

У Народному домі відбулися урочистості з нагоди 101-ї річниці від дня народження Степана Бандери.

Обговорити на форумі