Медицина <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Лікувально-діагностичний центр "Поліфарм"

 
 
Медичний центр "Поліфарм". Всім відомо, що ефективність лікування залежить від правильного діагнозу. Ще Гіппократ надавав великого значення точному прогнозу протікання хвороби. Він говорив, що тільки лікар, який навчиться ставити правильний діагноз, може заслужити довіру пацієнта. Лікарі медичного центру "Поліфарм", що успішно функціонує вже понад 10 років, беззаперечно цю довіру заслужили.

Медичний центр "Поліфарм" оснащений сучасним діагностичним та лабораторним обладнанням, що дає змогу виявляти хвороби на ранніх стадіях їх розвитку, правильно планувати і проводити лікування та оцінювати його ефективність.

В медичному центрі "Поліфарм" прийом проводять висококваліфіковані лікарі: спеціалісти ультразвукової діагностики, гастроентеролог, невропатолог, кардіолог, дерматолог.

Рівень якості і ефективності наданих послуг в медичному центрі "Поліфарм" дуже високий. В будь-якій галузі якість і ефективність послуг, в першу чергу, залежить від кваліфікації спеціаліста. Кадровий потенціал медичного центру "Поліфарм" знаходиться на дуже високому рівні. Це підтверджується тим, що всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію та пройшли протягом останніх років курси професійного удосконалення.

Послуги, які надає медичний центр "Поліфарм":
1. Ультразвукова діагностика (УЗД).
2. Електрокардіографія (ЕКГ).
3. Фіброгастроскопія.
4. Лабораторна діагностика.
5. Консультації:
- гастроентеролога;
- невропатолога;
- кардіолога;
- дерматолога.

УЗ діагностика на сьогодні є одним із найдоступніших і ефективних мітодів діагностики захворювання і стану організму пацієнта. В медичному центрі "Поліфарм" проводяться наступні види УЗ досліджень:
 • органів черевної порожнини;
 • нирок і сечового міхура;
 • щитовидної залози;
 • молочних і грудних залоз;
 • лімфатичних вузлів;
 • органів малого тазу (гінекологія);
 • органів малого тазу (простата).
Фіброгастроскопія спрямована на раннє виявлення захворювань в області гастроентерології, що дає змогу здійснити оперативну діагностику будь-якого патологічного захворювання шлунково-кишкового тракту, а також будь-якого відхилення функціонального стану травної системи пацієнта від норми. В медичному центрі "Поліфарм" можна пройти діагностику і лікування таких гастроентерологічних захворювань:
 • коліт (всі види і стадії захворювання);
 • гастрит;
 • панкреатит;
 • гепатит;
 • холецистит;
 • анорексія і булемія;
 • виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки;
 • жовчекам'яна хвороба;
 • всі стадії ожиріння.
Діагностика захворювань органів серцево-судинної системи дозволяє зареєструвати порушення ритму і провідності, виявити ішемічні зміни, визначити локалізації запальних змін, встановити ознаки перенавантаження роботи міокарду.

В медичному центрі "Поліфарм" Ви завжди отримаєте висококваліфіковану швидку і ефективну медичну допомогу.
 
Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини. Органи черевної порожнини піддаються досить хорошій діагностиці з використанням УЗД-сканерів. Однак дана методика малоефективна для діагностики захворювань шлунку і кишечника, що пов’язано з особливостями проходження ультразвуку через порожнинні органи і структури, в яких наявне повітря. Печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, кровоносні і лімфатичні судини черевної порожнини успішно візуалізуються з допомогою методу ультразвукової діагностики. Спеціаліст оцінює розмір органів, структуру їх стінок, анатомічні особливості розміщення. Обстеження проводиться в ранковий час, після періоду голодування не менше десяти-дванадцяти годин.

Ультразвукова діагностика нирок і сечового міхура. Під час ультразвукового дослідження органів сечоутворення і сечовиділення вивчається їхнє розміщення відносно анатомічних орієнтирів, форма, структура паренхіми і стінок, прохідність сечоводів. УЗД виявляє наявність конкрементів, визначає їх діаметр, що дуже важливо для призначення адекватної терапії сечокам’яної хвороби. Для дослідження нирок спеціальної підготовки пацієнта непотрібно, сечовий міхур повинен містити рідину, для чого пацієнту необхідно випити біля 1 л рідини за 1,5 год перед дослідженням.

Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології. За допомогою ультразвукового дослідження вдається достовірно виявити факт наявності вагітності, визначити локалізацію плідного міхура, виключити розвиток позаматкової вагітності.У визначених термінах гістаційного періоду виявляються можливі вади у розвитку плода, стан внутрішніх органів і систем, встановлюється багатоплідна вагітність. Третій триместр вагітності дає ультразвукову картину стану навколоплідних вод і плаценти, розміщення плода і передлежачих частин, що дає можливість всановити прогноз майбутніх родів і вжити своєчасних заходів для запобігання зрушень протікання вагітності. Для діагностики гінекологічних захворювань УЗД обстеження також має важливе значення. Під контролем цього методу діагностики визначається правильність введення внутрішньоматкової спіралі, візуалізуються захворювання органів репродуктивної системи жіночого організму, в тому числі і пухлинного походження. Проведення діагностики на ранніх стадіях вагітності вимагає наповнення сечового міхура пацієнтки, при використанні вагінального датчика сечовий міхур повинен бути порожнім.

Ультразвукова діагностика чоловічих репродуктивних органів. За допомогою ультразвуку проводиться діагностика захворювань органів мошонки, простати, а також ураження сім’яних пухирців. При встановленні датчика на передню поверхню черевної стінки сечовий міхур пацієнта повинен бути наповненим.

Ультразвукова діагностика: онкологія і молочні залози. Дослідження структури і функціональних особливостей молочних залоз дозволяє своєчасно виявити захворювання залоз на ранніх етапах, цим самим перешкоджаючи переродженню доброякісного процесу у злоякісний. Ультразвукове дослідження в онкології використовується для контролю динаміки процесу лікування, більш точного встановлення локалізації патологічного процесу і степеню його розповсюдження.

Ультразвукова діагностика у кардіології. УЗД серця і судин дозволяє оцінити роботу клапанного апарату серця, товщину і скорочуваність міокарду, порожнини серця, прохідності магістральних судин, гемодинамічні особливості. Цей метод доповнює інші інструментальні прийоми діагностики у кардіології, спрямовані на виявлення і лікування захворювань серцево-судинної системи.
  адреса:м.Коломия, бульвар Лесі Українки, 1
  телефон: (03433) 24971, 47252, 80503732690
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...