Медицина <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Клініко-діагностична лабораторія "Медлюкс"

 
 

Медична лабораторія «Медлюкс» оснащена сучасним європейським обладнанням закритого типу, що відповідає світовим стандартам якості у виконанні лабораторних досліджень: гематологічний аналізатор Swelab (Швеція), сечовий аналізатор CL-50 (США), біохімічний аналізатор BioChem SA (США), імунохемілюмінесцентний аналізатор Cobas 411 (Рош Діагностікс, Німеччина), ДНК-лабораторія.

Перелік досліджень:
 • Загально-клінічні дослідження
 • Цитологічні дослідження
 • Бактеріоскопічні дослідження
 • Паразитологічні дослідження
 • Щитовидна залоза
 • Гормони репродуктивної системи
 • Інші гормони
 • Пренатальна діагностика (розрахунок МоМ)
 • Онкомаркери
 • Біохімічне дослідження крові і інших біологічних рідин
 • Коагуломерія
 • Кардіологія, ревматологія
 • Імунологічні дослідження і аутоімунологія
 • Діагностика інфекційних захворювань
Правила підготовки до лабораторних досліджень:

Більшість лабораторних досліджень крові проводиться із крові взятої зранку натщесерце. Особливо це важливо щодо: біохімічних показників крові, гормонів і онкомаркерів крові, показників загортальної системи.

Гормони щитовидної залози, кортизол, пролактин, тощо, мають циркадні (добові) ритми коливання у крові, тому їх слід досліджувати якомога раніше після пробудження.

Рівень гормонів репродуктивної системи у жінок коливається протягом менструального циклу, тому їх слід визначати на 4-5 (1 фаза) і 18-19 (2 фаза) дні менструального циклу (якщо лікар не зазначив інакше). Першим днем менструального циклу вважається день початку менструації. Визначення гормоні репродуктивної системи в день овуляції (в середині циклу) важко інтерпретувати.

Дослідження показників перебігу вагітності і розвитку плоду рекомендовано проводити в суворо зазначені терміни гестації (перший день гестації – це перший день останньої менструації що передувала вагітності). Скринінг І триместру 9-13 тиждень гестації, скринінг ІІ триместру – 14-19 тиждень гестації. Нагадаємо, що визначення РАРР-білку для діагностики синдрому Дауна у плода після 14 тижня гестації діагностичного значення немає.

Для дослідження ліпідного спектру крові слід достримуватись без жирової дієти протягом 24 годин до здачі крові, перерив між останнім прийомом їжі і взяттям крові повинен бути не менше 12 годин.

Визначення простат специфічного антигену у чоловіків проводиться не раніше ніж через 3-4 дні після ректального дослідження.

Загальний аналіз сечі проводиться із ранішньої сечі після ретельного туалету статевих органів, як у жінок так і у чоловіків. Дослідження сечі по Нечи поренко проводиться із середньої порції ранішньої сечі. Збір сечі рекомендовано проводити в спеціальний одноразовий посуд.

Кал на паразитологічне дослідження слід доставити в лабораторії до 1 години після випорожнення. Якщо це неможливо, слід скористатися посудом із консервантом для збору калу, який заздалегідь можна отримати в лабораторії.

Лабораторна діагностика – діагностична галузь медицини. Якісна діагностика – це ключ до постановки правильного діагнозу , тобто до вчасно розпочатого і ефективного лікування. Достовірна діагностика економить Ваші кошти, що можуть бути затрачені на ліки, які для Вас неефективні або навіть шкідливі. Сучасна лабораторна діагностика – це Ваш перший крок до одужання.

Час роботи:

Пн.-пт. – 8.30 – 18.00, сб. – 9.00 – 13.00 (прийом аналізів 8.30 – 12.00)

  адреса: м.Коломия, вул.Довбуша, 19А
  адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Чорновола, 48
  телефон: (03433) 55372 (Коломия), (0342) 712600 (Івано-Франківськ)
  e-mail: potyak@gmail.com
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...