Різне <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Транспортна інфраструктура

Щоденно для обслуговування міських маршрутів виїздить 39 автобусів, якими виконується 470 рейсів. Автомобільним транспортом міста у 2009 році перевезено 45,7 тис. тонн вантажів. Послугами автомобільного транспорту скористалися 5,6 млн. пасажирів, що на 12,1% менше, ніж за попередній рік.

Протягом звітного року проведено 3 конкурси на право здійснення перевезень на автобусних маршрутах загального користування по 8 маршрутах. З метою покращення роботи автотранспорту в місті відкрито 3 нові маршрути №6-В (вул.Леонтовича – вул.Довбуша), №8 (вул.Рильського – магазин Фаворит), №9 (Автостанція – вул. Міцкевича ч.з. ВАТ"Завод КРП"). Для надання послуг автомобільним транспортом людям з обмеженими можливостями на маршруті 6-А курсує спеціально облаштований автобус.

Місто має достатньо розвинуту транспортну мережу. Залізничним та автомобільним транспортом воно з'єднано з багатьма районами України та зарубіжжя. Без перешкод щоденно можна доїхати до Львова, Мукачева, Трускавця, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя, Варшави, Кишинева, Праги, Перемишля, Любліна та ін. В місті функціонує станція юних туристів, які проводять сходження на вершини Карпат та інші мальовничі куточки Прикарпаття.

Довжина автомобільних доріг загального користування міських маршрутів складає 123,3 км, із них:

- з гравійним покриттям - 44,0;
- з асфальтно-бетонним покриттям - 77,7;
- бруківка - 1,1;
- з цементно-бетонним покриттям - 0,5.

Протяжність міських тротуарів складає 49,2 км.

Всі бажаючі жителі міста та їхні гості мають можливість скористатися залізничним транспортом. Залізничний вокзал міста відноситься до Івано-Франківського відділення Львівської залізниці. Станція обладнана 13 путтєвими лініями, які направляються в 4 напрямках: на Івано-Франківськ, Чернівці, Городенку, Яремче. Через станцію Коломия проходять пасажирські поїзди міжнародного сполучення. На території вокзалу діють ресторан та заклади громадського харчування, привітно зустріне гостей кімната відпочинку, на привокзальній площі пасажири зможуть відвідати комплекс магазинів, на відстані 200 метрів діє організований продуктовий ринок.

Станція Коломия знаходиться на відстані 782 км від столиці м.Києва, 196 км від м.Львова, 71 км від м.Чернівці та на відстані 55 км від Івано-Франківська. Розвиток туристичної індустрії та проведення різного роду розважальних заходів в місті сприяють подальшому розвитку та удосконаленню пасажирського транспорту регіону.

вверх

2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...