Готелі <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Садиба зеленого туризму "Княжий Град"

 

Гарного Вам відпочинку та ласкаво просимо!!!

 
В Івано-Франківській області є дев'ять курортних місцевостей, серед яких й село Княждвір Коломийського району. На захід від міста Коломиї, у підніжжі широких Карпат, між високими смереково-ялиновими лісами, над річкою Прут, лежить розлоге село Княждвір. Перша архівна згадка про село була зафіксована в XV столітті, а перші князі в селі появились приблизно в 1067 році. Воно належало за австрійських часів до Печеніжинського, а за польських – до Коломийського повітів.

Село в цілому становить великий комплекс території в нерівних, але природних межах, довжина яких сягає 30 кілометрів. Лежить за 11 кілометрів від районного центру (Коломия), де є всі шляхові сполучення.

На горі, на березі річки Прут синіє ліс, відомий у всій Європі, як "Тисовий заповідник", де ростуть тиси ягідні.

Ці дерева росли на землі ще в третичний період. Ні одне дерево не витримує конкуренції з тисом. "Тис навіть у воді не гниє. В давні часи його деревина йшла на обшивку кораблів, на підвідні споруди, на виготовлення бойових луків, та дорогих меблів."

Одним із давніх занять також було солеваріння. В архівних джерелах теж згадується, що…" в 1648-1654 роках в затишку, в лісах Княждвора, варили сіль", з подальшим описом солеварень, яких там було аж три: перший – на Бані (великий), другий – Кам’янка, третій – Урвище, де був княжий двір.

Ось на цій унікальній історичній місцевості і є розташована наша садиба "Княжий Град", в якій Ви зможите гарно відпочити зі своїми друзями або із сім’єю.

До Ваших послуг також є:
 • стоянка під охороною,
 • чотирьох-, трьох- та двомісні комфортабельні номери,
 • номери люкс, та півлюкс,
 • бар-ресторан, на 56 місць, колиба з смачною українською кухнею,
 • фінська сауна, та російська баня,
 • більярд, бадмінтон, пневмотир, шахмати, нарди,
 • прокат квадроцикла, велосипедів, санки,
 • рибалка,
 • кінний екіпаж,
 • спортивний зал (тенісні столи, тренажери),
 • альтанки з мангалами (біля ставів, та в лісі),
 • екскурсовод (піші походи в гори Карпати, з ночівлею).
Також, за попереднім замовленням, Вас зможуть зустріти на любій станції сполучення Чернівецької, Львівської, та Івано-Франківської областей на комфортабельному десятимісному бусі. Провести екскурсії по тисовому заповіднику, гірськолижних курортах, історичних місцях Карпатського регіону.

Кожен відпочиваючий зможе прийняти участь в святкуванні народних свят та обрядах (Новий рік, Різдво, старий Новий рік, Івана – Купала), та відчути істинний дух гуцульського краю.

Чудові краєвиди, чисте гірське повітря, нададуть Вам настрою, та наснаги на цілий рік.

Тож запрошуємо до знайомства з краєм чарівної природи і щирих привітних людей, які з радістю приймуть на своїй землі кожного, хто захоче ближче пізнати наш мальовничий куточок Прикарпаття.


Карпати унікальні тим, що там можна відпочивати круглий рік. Яку би пору року Ви не обрали, для свого відпочинку, гостинні господарі садиби "Княжий Град" зроблять його для Вас незабутнім та неповторним.

До Ваших послуг зручна, автостоянка під охороною, комфортабельні дво, трьох та чотирьохмісні номери, облаштовані в стародавньому стилі з елементами сучасності, зі всіма зручностями (ТВ, душ, туалет, умивальник), а також двокімнатний люкс з каміном та напівлюкс покращеного планування, в сучасному стилі (супутникове ТВ, джакузі, туалет, біде, умивальник, душова кабіна, міні-бар) з видом на тисовий заповідник. В садибі працює система безперебійного цілодобового постачання гарячої та холодної води.

Також Ви можете відвідати наш затишний ресторан, оздоблений в древньогалицькому стилі, де Ви зможете скуштувати страв смачної української кухні, приготованих виключно з натуральних та свіжих продуктів. Страви можна замовляти в номери.

А свій вільний час, Ви зможете провести граючи партію в більярд на восьмифутовому столі, з шарами двох видів, або в спортивному залі, в якому є два тенісних столи та спортивні тренажери. Також на нашій садибі, до Ваших послуг: прокат 650 та 250-кубового квадроцикла, фірми "Бомбардир" виробництва – Канада, гірських велосипедів, шахів, шахматів.

В добру погоду, Ви зможете пограти у вуличний бадмінтон, на спеціальному майданчику, постріляти з пневморушниці по мішенях, посидіти та відпочити в дерев’яних альтанках, в лісі або на березі ставків, які знаходяться на території садиби, половити рибу або раків.

Взимку Ви можете замовити кінний екіпаж або просто покататись на санках з гірки, яка знаходиться неподалік садиби або на ковзанах по плесу ставків. Підняти свій настрій та відновити свої сили Вам допоможуть фінська сауна та російська баня, які теж завжди є до Ваших послуг. Сауна розрахована на 8 чоловік, оздоблена дерев’яною вагонкою, в сучасному стилі, в якій є невеличкий басейн та душові кабіни. В залі відпочинку є телевізор та кімната для масажу. Баня оздоблена дерев'яним брусом-кругляком, в якій є бочка з холодною водою, зливне душове відро та кімната відпочинку, де Ви зможете випити холодного пива або квасу. Розрахована баня на 6 чоловік.

Протягом відпочинку Вам можуть запропонувати екскурсії, по єдиному в Європі тисовому заповіднику, на комфортабельному десятимісному бусі, з кондиціонером, а також екскурсії по мальовничих туристичних куточках та курортах Прикарпаття. За попереднім замовленням Вас зможуть зустріти або відвезти на будь-яку станцію транспортного сполучення Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей.

Садиба "Княжий Град" – завжди радо вітає своїх гостей!

  адреса: вулиця Черемшини, 50, село Княждвір, Коломийський район, Івано-Франківська область
  телефон: (03433) 63248 (факс), 0677104772, 0502036865
  e-mail: info@k-grad.if.ua
  www.k-grad.if.ua
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...