Бізнес каталог <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Мінеральна вода "Пістинська джерельна"

 
"Пістинська джерельна" - є природною столовою мінеральною водою, яка витікає з джерела розташованого в урочищі Штурбак гірського карпатського села Пістинь Косівського району на Гуцульщині, на висоті 550 метрів над рівнем моря в мальовничій місцевості з славетною історією. За княжих часів джерело живило водою мешканців замку, в недалекому минулому було основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті "Bade Anstali". Тиcячоліття не змінили ні смаку, ні благодатних властивостей джерельної води. Знаходячись далеко від промислових міст та сільськогосподарських угідь вона ніколи не піддавалась їх шкідливому впливу, зберігши свою первинну чистоту. Ні жарким літом ні холодною зимою вона не змінює своєї температури та кількості даруючи людям прохолоду та здоров'я.

Завдяки ідеально збалансованому вмісту компонентів "Пістинська джерельна" сприяє:
- позитивному впливу на фізіологічний стан людини;
- покращує роботу кишечника;
- обмін речовин;
- виведенню з організму накопичених солей у вигляді шлаків, піску і каменів.
 
У наш час на Землі залишається дедалі менше куточків, які б не відчули на собі негативний наслідок розвитку промисловості - забруднення навколишнього середовища. Один із небагатьох збережених в Україні екологічно чистих регіонів – Косівщина. Саме тут, в гуцульському селі Пістинь розміщується завод мінеральних вод ТОВ "Тирлич".

Джерело мінеральної води в с.Пістинь відоме з давніх-давен.

Ще більше століття назад було відомо, що кришталева вода із джерела, що в урочищі Штубак, має цілюще значення як при зовнішньому, так і при внутрішньому уживанні, і не поступається за лікувальними властивостями відомим джерелам курортів Соден, Баден-Баден, Аахен. с.Пістинь, завдяки цілющим властивостям води, прославилося як в Австро-Угорській імперії, так і за її межами. У санаторному комплексі (водолікарні) лікувалася знать з Відня, Кракова, Львова… Переважним чином люди лікувалися від хвороби ожиріння, але було доведено, що вода допомагала хворим на ревматизм, подагру, сприяла виліковуванню хвороб периферичної нервової системи.

З метою донесення лікувальної води до людей з 1998 року Товариством "Тирлич" почалося виробництво мінеральної води у ПЕТ-пляшки, а згодом був заснований завод мінеральних вод у с.Пістинь по розливу "Пістинської джерельної".

У 2008 році на підприємстві було встановлено повністю автоматичну лінії розливу, продуктивністю 6 тис. пляшок на годину. Окрім того, у цьому ж році прокладено підземний водогін від джерела до заводу, протяжністю більше ніж 2 км.

З впевненістю можна стверджувати, що сьогодні завод по розливу мінеральних вод ТОВ "Тирлич" – це сплав сучасних технологій та міцних традицій.

Для розширення асортименту та задоволення постійно зростаючого попиту на продукцію, в найближчій перспективі планується ввести в експлуатацію лінію №2 з розливу мінеральної води і безаклкогольних напоїв у ПЕТ-тару ємністю 0,5, 1,0, 1,5, 5,0, 6,0, і 10,0 л.

Отже, основне завдання ТОВ "Тирлич" – зберегти унікальний дарунок природи – "Пістинську джерельну" та донести його людям для зміцнення здоров`я.
 
Виробництво мінеральної природної столової води "Пістинська джерельна" здійснюється згідно вимог наступних чинних нормативних документів: ТИ 18-6-57-84 "Технологическая инструкция по обработке и розливу питьевых минеральных вод"; Санитарные правила для предприятий по обработке и розливу питьевых минеральных вод № 4416-87 та ДСанПіН 4.4.4.-065-2000 "Державні санітарні правила та норми для підприємств щодо виробництва і розливу мінеральних та штучно-мінералізованих вод", а також технологічної інструкції, розробленої у 2006 року фахівцями ТОВ "Тирлич", узгодженої науковцями Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології (м. Одеса) та робочих інструкцій на окремі види робіт, що діють на підприємстві.

Технологічний процес виробництва складається з цілого ряду стадій, зокрема:

Каптаж джерела:
Ділянка робіт розташована в урочищі Штурбак гірського села Пістинь Косівського району Івано-Франківської області. Каптаж джерела - бак об’ємом 3 м3 встановлено на місці забору води, на глибині 1 м. Дебет джерела складає 1,1 л/сек.

Транспортування:
Транспортування мінеральної води "Пістинська джерельна" від джерела до цеху розливу (2,5 км) здійснюється водопроводом із поліетиленових труб, прокладеному підземно на глибині не менш як 1,2 м від верху труби до рівня землі від насосної станції для підйому води, яка розміщена біля каптажу джерела.

Резервування:
З трубопроводу мінеральна вода поступає у 2 резервуари, об'ємом по 25 м3 кожен із нержавіючої сталі.

Обробка води:
Від каптажної споруди мінеральна вода поступає на установку для фільтрування води. Після фільтрації вода насосом перекачується у сатуратор.

Сатурація:
Насичення мінеральної води двоокисом вуглецю здійснюється в сатураторній установці у відповідності з технологічною документацією. Вміст двоокису вуглецю в результаті сатурації складає не менше 0,3%.

Розлив:
Розлив у пляшки та герметична укупорка мінеральної води поліетиленовими гвинтовими пробками з розривними кільцями проводиться автоматично.
Готові пляшки від термопластмасавтомату на лінію розливу поступають в поліетиленових пакетах по 100 штук, або в картонних коробках по 300 штук та поставляються на установку по розливу.

Бракераж готової продукції:
Пляшки з мінеральною водою подаються на світловий екран, де здійснюється бракераж готової продукції шляхом перевірки прозорості води, наявності у ній сторонніх включень, чистоти внутрішньої і зовнішньої поверхні пляшок, повноти наливу і герметичності закупорювання. Готова продукція з виявленими дефектами відбраковується.

Етикетування:
Пляшки, які відповідають нормативним вимогам, поступають по транспортеру до етикетувального автомата, де на кожну пляшку наноситься поліетиленова етикетка.

Пакування:
Етикетовані пляшки автоматично подаються у термопіч, де формуються у транспортні пакети із термоусадної плівки по 6 чи по 12 шт.

Приймання:
Приймання проводиться у відповідності з вимогами ГОСТ 23268.0.

Зберігання:
Пакети з мінеральною водою штабелюються у вертикальному положенні заввишки не більше п'яти рядів у складі, захищеному від попадання прямих сонячних променів на відстані 1 м від опалювальних пристроїв: температура зберігання коливається від 5°С до 20°С.
 

ТОВ "Тирлич" - завод виробник води "Пістинська джерельна" шукає дилерів для розповсюдження продукції на території України та за її межами.

  адреса:с.Пістинь, вул. 30-ти річчя Перемоги, 5, 78623
  телефон:(03478) 2-82-11; (03433) 4-70-58
  e-mail: zgarda@i.ua
2000-2015 © Ю.Молодій
Потрібна реклама?
пишіть...