Бізнес каталог <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Ковальські майстерні Новосельських

 
 
В ковальське мистецтво Богдан Новосельський прийшов уже відомим художником , який до цього працював у галузі художнього металу на колишніх теренах пострадянського простору. Визнання його доробку було складним і довгим.

Вперше заговорили про Богдана Федоровича мистецтвознавці після публікації американського журналу "The ANVILS RING", де було підняте питання про народження нового стилю в ковальському мистецтві на Україні. Важко сьогодні дискутувати, новий це стиль, чи просто обличчя художника, його індивідуальність. Про це з часом будуть говорити історики. Але вже сьогодні твори Богдана Новосельського підписувати не треба, їх неможливо переплутати з іншими роботами. Відчувається вразливий, неповторний подих художника, уважного до природи та людської душі, високий рівень творчого польоту. Його роботи органічно вирізняються єдністю форми, які переконливо взаємодіють з архітектурою та ландшафтом.

За двадцять років маленька батьківська кузня перетворилась на потужне виробництво з новою інфраструктурою, де кожна ділянка відлагоджена, як годинниковий механізм.

Сьогодні Богдан Новосельський – переможець багатьох всеукраїнських, міжнародних та всесвітніх виставок, конкурсів і фестивалів, почесний громадянин рідного міста, член-кореспондент Української академії архітектури, член правління національної спілки майстрів ковальського мистецтва.

А нещодавно одержав повідомлення від Папи римського Бенедикта ХVІ про нагородження Лицарським орденом святого Сильвестра. Ця висока міжнародна нагорода свідчить про визнання майстра на світовому рівні.

Зараз Богдан Федорович в тендемі із виробничим директором Новосельським Володимиром, які виховали на базі своїх ковальських майстерень більше сотні фахівців ковальської справи, знаходяться у розквіті творчих сил.

Замовники ковальських майстерень – успішні бізнесмени, видатні політичні діячі зі всього континенту. Завдяки їм митець має можливість реалізовувати свої творчі задуми та композиції, торкаючись найтонших струн людської душі, приносити невмирущий скарб високого мистецтва, радість та любов теперішнім і майбутнім поколінням.
  адреса: вул.Височана, 13, м.Городенка, Івано-Франківська обл., УКРАЇНА
  телефон: 0501880202, тел./факс: (03430) 21843
  e-mail: kovalnya@ua.fm
  www.novoselsky.com.ua
2000-2015 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...