друкувати


Коломийська ОДПІ: Останній день сплати єдиного соціального внеску - 21 жовтня!

Коломия ВЕБ Портал | Новини та події | 2013-10-17 06:00:52

21 жовтня збігає термін сплати єдиного соціального внеску, нарахованого на заробітну плату працівників за вересень, а також єдиного соціального внеску, що підлягає сплаті приватними підприємцями-"спрощенцями" за 3 квартал 2013 року.

Підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, фізичні особи - підприємці, які використовують працю найманих працівників, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не пізніше 20 числа наступного місяця. При цьому, під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний соціальний внесок, одночасно з видачею зазначених сум роботодавці зобов’язані сплачувати нарахований на ці виплати ЄСВ у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування без використання найманої праці, сплачують єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ. Платники можуть сплачувати єдиний соціальний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми ЄСВ, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ та не можуть бути менше мінімального страхового внеску на місяць.

Нагадуємо, що суми нарахованого єдиного соціального внеску підлягають перерахуванню на рахунки територіальних органів Міндоходів, відкриті в ГУ Держказначейства України. Інформацію про рахунки, на які слід здійснювати сплату єдиного соцвнеску можна отримати в Центрі обслуговування платників Коломийської ОДПІ, а також на офіційному сайті Міндоходів в розділі \"Реєстри\".

Джерело: Прес-служба Коломийської ОДПІ