"Дні Мистецтва Перфоманс у Львові" та "Школа перфомансу"
Коломия ВЕБ Портал | Новини та події | 2012-08-08 12:00:56
Із 5 по 8 вересня у рамках бієнале «Тиждень актуального мистецтва» відбудуться «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» та «Школа перфомансу». Кураторами проектів будуть Тамар Рабан (Ізраїль) та Януш Балдиґа (Польща).
Місцем показу перфомансів та осередком «Школи перфомансу» стане Порохова Вежа (вул.Підвальна,4).
«Школа перфомансу»
Це єдина можливість у нашій країні безкоштовно вчитися мистецтва перфоманс у провідних майстрів цього жанру. Лекції та майстер-класи будуть проводити Януш Балдиґа та Вальдемар Татарчук з Польщі, Найджел Ралф з Ірландії.
Також, після занять учні «Школи» можуть подивитися перфоманси учасників «Днів Мистецтва Перфоманс у Львові». Кожного року до «Школи» з'їжджається близько пів сотні учнів з різних міст України та Польщі.
Цього року «Школа» триватиме 5-8 вересня, щодня із 10 до 14 год.
Щоб зареєстреватися учнем «Школи» потрібно заповнити анкету (у долученні) та надіслати її до 24 серпня на адресу dzygainfo@gmail.com
(УВАГА. Кількість учнів обмежена. Вік учнів до 35 років)
«Дні Мистецтва Перфоманс у Львові»
Цього року на «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» Україна буде представлена новою генерацією перфомерів - випускниками минулорічної «Школи»:
Юрком Білєм
Павлом Ковачем (молодшим)
Василем Одрехівським
та Яриною Шумською.
У програмі «Днів» можна буде побачити перфоманси:
Василя Бажая.ua
Мирослава Вайди. ua
Ґая Ґутмана. il
Кароліни Кубік. pl
Найджела Ралфа. ie
Володимира Топія. ua
Моніки Шидловскої. pl
Мішел Шрайбер. il
Надін Суре. ca
За час існування фестивалю куратори запрошували до участі перфомерів з України, Польщі, Литви, Білорусі, Ізраїлю, Австрії, Швейцарії. На «Школі перфомансу» лекції читали швейцарська дослідниця перфомансу, професор Базельської академії мистецтв Сибіл Омлін, майстриня перфомансу та аналітик сучасного мистецтва з Австрії Барбара Штурм та відома їзраїльська перфомерка Тамар Рабан. «Школа перфомансу» пройде у Львові вже учетверте.
Організатори: Інститут Актуального Мистецтва, Мистецьке об'єднання «Дзиґа», Польський Інститут у Києві, «Музей ідей», «Вірменська 35», Львівська міська рада
Партнери: ЛОО Національної Спілки архітекторів України
Проект здійснено за підтримки програми із Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»