Бізнес каталог <-- Коломия ВЕБ Портал
 

Виробництво бетонних виробів

 
 
 
Снятинська торгово-виробнича база пропонує будівельні блоки з різних складників для забезпечення будь-яких Ваших потреб у будівництві. Якщо Ви задаєтесь питанням, який будівельний матеріал обрати для будівництва. І якщо Ваші знання будівельних матеріалів не дозволяють остаточно визначитись, Ви потрапили саме туди куди потрібно.

Торгово-виробнича база вже з 2006 року займається виготовленням бетонних виробів. В асортимент входять:
  • Вібролита тротуарна плитка (більше 10 видів)
  • Вібропресована тротуарна плитка (2 види)
  • Керамзитобетонний блок
  • Шлакоблок
  • Пінобетонний блок (2 види)
  • Кільце криничне (3 види)
  • Кільце мостове (2 види)
Основною метою нашої фірми є професійне консультування у виборі того чи іншого будівельного матеріалу.

Надійність будови безпосередньо залежить від якості застосованих будівельних матеріалів, а собівартість будівництва визначається не тільки тим, які матеріали використовуються, але і тим, де вони купляються. Перевага роботи з торгово-виробничою базою полягає в тому, що ми, будучи офіційними представника від заводів виробників, забезпечуємо високу якість та оптимальні ціни, а саме відпускаємо продукцію по ціні виробника!

Якісні будівельні матеріали є в прямому і в переносному сенсі фундаментом будівництва. Для досягнення швидкого та якісного будівництва багато професіоналів обирають будівельні бетонні блоки, піно блоки, керамзитні блоки та шлакоблоки. Вони віддають перевагу цьому сучасному та якісному матеріалу з багатьох причин. По-перше, ціна на них значно нижча, ніж на інші традиційні будівельні матеріали, представлені на вітчизняному ринку. Це пов'язано з тим, що будівельні блоки створюються за допомогою підручних матеріалів і новітніх технологій, які дозволяють значно знизити їх собівартість.

Друга перевага - це швидкість монтажу. Дійсно, великий будівельний блок значно швидше монтувати, ніж цеглу і значно легше, ніж бетонні плити. При укладанні порожнистих блоків допомога спецтехніки зовсім не потрібна, через легкість і зручність цього будівельного матеріалу. Крім того, блоки можна використовувати на вогненебезпечних ділянках, тому що вони мають теплоізоляційні та вогнетривкі якості.

Завдяки цьому дані будівельні матеріали отримали широке поширення і популярність у різних областях сучасного будівництва.

Виготовлення блоків, здійснюється висококваліфікованими фахівцями, які знають цю справу на "відмінно". Вони, здійснюючи виготовлення блоків, прагнуть до того, щоб суворо дотримувалась технологія виробництва, при цьому мінімізовувались всі витрати, що дозволяє знизити собівартість продукції. Тоді для споживачів і вартість блоків буде вигідною, і їх якість буде одною з найкращих.

Продукція, пропонована торгово-виробничою базою, виготовлена з матеріалів, які відповідають всім нормам та вимогам сучасного виробництва. Продукція сертифікована відповідно до стандартів УкрСепро і має сертифікат відповідності до ДСТУ БВ. 2.7-7-94.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативність, гнучка система знижок - ось головні правила нашої роботи!

  адреса: м.Снятин, вул. 1 грудня, 2, Івано-Франківська обл., УКРАЇНА
  телефон: (03476) 25025, 0977331448 (менеджер)
  e-mail: nadingos@yandex.ru
  www.sbeton.com.ua
2000-2012 © Ю.Молодій розміщено: "YES" ISP
Потрібна реклама?
пишіть...